przez mimoza » poniedziałek, 26 lut 2007, 00:00
WZT - niestety to raczej pewne... pan wojewoda przyśle nam tu władze i tylko nie wiadomo co zrobi obecny prezydent, bo już wiemy, ze rada uchwały o wygaśnieciu raczej nie podejmie - czyli powtórzy się sytuacja z Warszawy...