Demurrer napisał(a):j0shu4 napisał(a):
w koncu temat w ktorym mozna walic OT do bolu
Jeśli tak to, ja poproszę drogich Modów o ustalenie ilu Łukaszów, Messengerów, Foreignerów, skorpionów, kacprów, pyćków, zimousi, itp. odpowiada ilości rzeczywistej masy ludzkiej, tj. ile nicków jest przyporządkowanych do istniejących rzeczywiście osób z Granicznej.
Dzięki za uwagę![]()
A jak to sobie wyobrazasz? Może moderator ma pójść na graniczną i policzyć ile osób siedzi przed komputerem
Musiałaby tam przychodzić chyba kilka razy dziennie, albo kamerę zainstalować. A co jeśli ktoś jest z SMD, a nie korzysta z "firmowego" sprzętu?
No chyba, że we własnym zakresie w sąsiednim biurze PiS ukryje szpiega, żeby sprawdzał ile osób wchodzi do biura i porównywał z iloscią podejrzanych wg ciebie wpisów na forum:lol:
Ogólnie zabawna prósba do moderatorów demurrer



na to już mi brak czasu 
