Kaucz'u - galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Stavro » wtorek, 7 lis 2006, 00:18

a mi 301 :P :P :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Martius » wtorek, 7 lis 2006, 10:19

Nie mam zamiaru słodzić a co najgorsze ściemniać, w porównaniu z poprzednimi zdjęciami to ta seria wypada bardzo słabo.Ale to tylko moje zdanie.
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kamila » poniedziałek, 4 gru 2006, 22:24

320, faaaajne :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 6 gru 2006, 16:31

o, ale fajnie wyszlo

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 19 lut 2007, 00:03

wiec tak troche konstruktywnej krytyki, kolejno:
01. najwazniejsza osoba na zdjeciu jest ewidentnie bebniarz. tylko gdzie jego beben??
02. fajne, jest ekspresja. ale ilosc czerni nad glowa go troche przytlacza.
03. jest spoko. najbardziej mi sie podoba :)
04. ujdzie, tylko ta ostrosc..
05. to po prostu piate :)
06. nie wiem o co cho
07.'niebo ciazy nad nami'
08. why so dark?
09. jest ok, chociaz ja bym delikatnie ucial u gory
10. yyy..
11. no niby cos oryginalnego, ale wolalbym w poziomie
12. jest decyzja, ale.. latryna za bardzo na prawo. zbyt sciaga kompozycje
13. fajna z niej laska, ale nie w moim typie :)
14. nie
15. na upartego moze byc
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Sato » wtorek, 20 lut 2007, 22:02

Kauczu, masz tendencje do niedoswietlania fotek... np. 315, 317, 319, 322, 331, 335, 337, a i wczesniej znalazlo by sie troche...
czesto interesujace ujecia rozkladasz ciemnymi plamami, lub zacemnionymi szczegolami...
i zeby nie bylo, z moim monitorem i oczami narazie wszystko ok :)

a no i... 340 rewelacja :)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Martius » czwartek, 22 lut 2007, 19:18

Widziałem w twojej galerii już trochę fajnych zdjęć, ale ta seria MZ jest, co tu dużo pisać chyba najsłabsza. Pisze to nie, dlatego że chce ci dopiec czy wkurzyć, ale dlatego ze jesteś w stanie robić dużo lepsze zdjęcia.
Przyznam ze gdybym nie patrzył na kadrowanie zdjęć to pierwsza fotka jest całkiem dobra.

Jeszcze parę miesięcy temu wszyscy mnie jechali za naznaczanie zdjęć swoim podpisem, dzisiaj już zrozumiałem. Jeżeli podpis to prosty gustowny a przede wszystkim nie może on odwracać uwagi od zdjęcia. Ale to już kwestia gustu może.
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez rysio » czwartek, 22 lut 2007, 22:07

podpis jest w porządku, ale ta seria zdecydowanie najsłabsza... taki okres... ponuro i smutno i szaro... czekamy na słonko i inspirujące kontrasty:)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez telka_es » czwartek, 22 lut 2007, 23:39

dla mnie zupełnego laika zdjątka siuperrrrr.........


:D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez rysio » piątek, 23 lut 2007, 13:42

telka_es napisał(a):dla mnie zupełnego laika zdjątka siuperrrrr.........


:D

przejrzyj poprzednio wrzucane serie - tamte były dużo lepsze!
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości