
Ogólnie mówiąc - niezła zabawa, przyjemna dla oka i ucha
Polecam.
Polecam
Zabawne dialogi, świetny komizm sytuacyjny... do tego piękne widoki i przesłanie mówiące - żyj pełnią życia, bo nie wiesz co Cię czeka za rogiem
Na prawdę polecam. 110 minut przedniej zabawy 
pastor napisał(a):FiDo napisał(a):Underground - super
Emir Kusturica, ot mój bałkański faworyt... wpierw słyszałem muzykę stworzoną przez Gorana Bregovica, później był film... fenomenalny obraz przesiąknięty absurdem... polecam..![]()
wlasnie obejrzalem jego inny film Arizona Dream. suma sumarum stwierdzam, ze gosc ma talent 
WZT napisał(a):Flo napisał(a):
dobry byl? Bo mam a nie ogladalem
jesli nastawiasz sie w cos w stylu szeregowca to sie zawiedziesz....

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość