Nie weim czy to dobry dział na moje wołanie o pomoc
nie weim jak to powiedzieć ale zawiesił mi się odtwarzacz mp4 i za chiny nie chce sie uruchomić ( bateria jest naładowana) gdzie mogliby mi to zrobić
nie wiem dokąd powinnam iść
nie mam karty gwarancyjnej i to własnie problem
prosze o pomoc.
najlepiej na gg 2285712
z góry dzieki


