GDZIE ZJEŚĆ SUSHI ???

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

GDZIE ZJEŚĆ SUSHI ???

Postprzez KONDZIORNO » czwartek, 15 lut 2007, 13:11

Mam pytanko ponieważ jestem fanem tegoż przysmaku to czy ktoś wie gdzie można zjeść dobre sushi?
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez Koala » czwartek, 15 lut 2007, 15:13

w Tokio


samemu czas sie nauczyć robić...

ale tak btw nie wiem gdzie cos takiego zjesz w KG?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez U-S » czwartek, 15 lut 2007, 15:45

W Kołobrzegu chyba nigdzie, jednak Japonia zostaje ;)
W Polsce jeść sushi to tak jakbyś w Japonii miał jeść bigos.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez KONDZIORNO » czwartek, 15 lut 2007, 16:33

no niestety, chyba najbliżej to Emka, podobno niezłe
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » czwartek, 15 lut 2007, 22:16

To moze otwórz własna restauracje czy jak?
A wogóle to kupujesz jakie zestawy do sushi?

Aż mi sie jeść zachciało
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » piątek, 16 lut 2007, 18:22

To w takim razie jak będziesz cos przygotowywać to czekam na sygnał a zjawię się na kulinarną uczte ;-)
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez KONDZIORNO » sobota, 17 lut 2007, 15:25

Hmmm... niedobrze
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez Iwa » sobota, 17 lut 2007, 18:35

Tokio za daleko...więc proponuję samemu nauczyć się robić tego typu przysmaki. A jako fan sushi już dawno powinieneś biec do sklepu w poszukiwaniu ryżu, maty bambusowej czy nori oraz [smilie=fish.gif] i okupować kuchnię i nie wychodzić z niej aż do pierwszego udanego i smacznego futomaki :D

No i nie ukrywam, że bym chętnie spróbowała tego specjału w Twoim wykonaniu :hyhy:
Iwa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 29 kwi 2006, 23:33
Lokalizacja: Kolberg

Postprzez KONDZIORNO » niedziela, 18 lut 2007, 14:35

No chyba zamówie sobie zestaw do sushi. Mnie najlepiej smakują tradycyjne maki z nori ale jak juz coś będę więcej wiedział o przyrządzaniu to zaproszę Cie Iwo (Iwa) na moje locum to spróbujesz.

Mam nadzieje że mój pies też polubi
KONDZIORNO
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 13:25

Postprzez Iwa » niedziela, 18 lut 2007, 17:55

KONDZIORNO napisał(a):No chyba zamówie sobie zestaw do sushi. Mnie najlepiej smakują tradycyjne maki z nori ale jak juz coś będę więcej wiedział o przyrządzaniu to zaproszę Cie Iwo (Iwa) na moje locum to spróbujesz.

Mam nadzieje że mój pies też polubi


No to spiesz się Kondziorno, bo już ślinianki zaczęły mi pracować...

A może razem zmontujemy „polish sushi”, He? No z moim talentem i z Twoją świeżo nabytą wiedzą może wyjdzie nam nawet przyzwoite Maki-zushi 巻き寿司 …握り寿司 ; ?
Heh, i nazwiemy je Iwamaki z nori albo iwa-oshi-sushi...no ewentualnie Kondzikmaki :D

No i oczywiście przed sushi wcześniej byłaby sake… :wink:
Iwa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 29 kwi 2006, 23:33
Lokalizacja: Kolberg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości