a jak teraz wyglada? 70 kg zywej wagi, wielki
jak chce mi podac lape, to uginam sie pod tym ciezarem.. jedym slowem.. wyglada jak zdrowy rottweiler
jak dorwe aparat to zrobie mu zdjecie


Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości