aż się boję!! Ale dziwne jest to że ludzie chcą napisać 10 postów tylko dlatego żeby znaleźć się w drugiej grupie.. traktują to jak grę i walkę o najwięcej punktów.. a przecież najbardziej liczy się wyrażenie swego zdania.. czy też chęć wyżalenia się itp.. z pewnością nie wszyscy tak na to patrzą.. ALE to naturalne przecież... chęć dominacji.. rywalizacja.. dowartościowywanie się.. faktycznie jednak juz chciałbym być na wyższym poziomie i móc pisać na innych tematach wydawałoby się bardziej ciekawych.. to proste.. trzeba się udzielać.. najlepiej również mądrze to robić.. jednak nie zawsze czas nam na to pozwala.. dlatego bedę cierpliwy.. będę pisał tyle ile będę tylko mógł.. ALE ZAWSZE TO CO NAPISZĘ PRZEMYŚLĘ DWA RAZY>>( innym też polecam ) warto traktować to forum jak coś gdzie można coś wyrazić albo przekazac.. mam nadzieję że będzie tu mniej miejsca na traktowanie forum prawie jak gadu gadu.. pozdrawiam 
jedams napisał(a):thehhe no ciekawe jak ze mną będzie!aż się boję!! Ale dziwne jest to że ludzie chcą napisać 10 postów tylko dlatego żeby znaleźć się w drugiej grupie.. traktują to jak grę i walkę o najwięcej punktów.. a przecież najbardziej liczy się wyrażenie swego zdania.. czy też chęć wyżalenia się itp.. z pewnością nie wszyscy tak na to patrzą.. ALE to naturalne przecież... chęć dominacji.. rywalizacja.. dowartościowywanie się.. faktycznie jednak juz chciałbym być na wyższym poziomie i móc pisać na innych tematach wydawałoby się bardziej ciekawych.. to proste.. trzeba się udzielać.. najlepiej również mądrze to robić.. jednak nie zawsze czas nam na to pozwala.. dlatego bedę cierpliwy.. będę pisał tyle ile będę tylko mógł.. ALE ZAWSZE TO CO NAPISZĘ PRZEMYŚLĘ DWA RAZY>>( innym też polecam ) warto traktować to forum jak coś gdzie można coś wyrazić albo przekazac.. mam nadzieję że będzie tu mniej miejsca na traktowanie forum prawie jak gadu gadu.. pozdrawiam
....co do tych 10 postów to swego rodzaju bariera dla osób, które rejestrują się tylko po to żeby rzucić błotem... jeżeli ktoś się "napracuje" i napisze te 10 postów będzie się potem trochę pilnował, żeby znowu nie przechodzić procedury od nowa... ja wiem że nie problem napisać 10 głupich postów, ale nawet na to trzeba stracić czas... (ban to tylko kliknięcie, może dwa) chodzi o wzbudzenie zaangażowania - jeżeli ktoś chce się zarejestrować żeby brać czynny udział w dyskusjach to napisanie 10 postów "wpisowego" nie będzie dla niego stanowiło problemu... jeżeli komuś się nudzi i akurat znalazł forum to źle trafił....Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości