Użytkownicy poziomu 2

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez r00t » niedziela, 11 lut 2007, 22:13

nic nie zaczynaj... jesteś na 2 poziomie....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jedams » poniedziałek, 12 lut 2007, 21:21

thehhe no ciekawe jak ze mną będzie! :shock: aż się boję!! Ale dziwne jest to że ludzie chcą napisać 10 postów tylko dlatego żeby znaleźć się w drugiej grupie.. traktują to jak grę i walkę o najwięcej punktów.. a przecież najbardziej liczy się wyrażenie swego zdania.. czy też chęć wyżalenia się itp.. z pewnością nie wszyscy tak na to patrzą.. ALE to naturalne przecież... chęć dominacji.. rywalizacja.. dowartościowywanie się.. faktycznie jednak juz chciałbym być na wyższym poziomie i móc pisać na innych tematach wydawałoby się bardziej ciekawych.. to proste.. trzeba się udzielać.. najlepiej również mądrze to robić.. jednak nie zawsze czas nam na to pozwala.. dlatego bedę cierpliwy.. będę pisał tyle ile będę tylko mógł.. ALE ZAWSZE TO CO NAPISZĘ PRZEMYŚLĘ DWA RAZY>>( innym też polecam ) warto traktować to forum jak coś gdzie można coś wyrazić albo przekazac.. mam nadzieję że będzie tu mniej miejsca na traktowanie forum prawie jak gadu gadu.. pozdrawiam :D
jedams
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sty 2007, 16:49

Postprzez r00t » wtorek, 13 lut 2007, 09:38

jedams napisał(a):thehhe no ciekawe jak ze mną będzie! :shock: aż się boję!! Ale dziwne jest to że ludzie chcą napisać 10 postów tylko dlatego żeby znaleźć się w drugiej grupie.. traktują to jak grę i walkę o najwięcej punktów.. a przecież najbardziej liczy się wyrażenie swego zdania.. czy też chęć wyżalenia się itp.. z pewnością nie wszyscy tak na to patrzą.. ALE to naturalne przecież... chęć dominacji.. rywalizacja.. dowartościowywanie się.. faktycznie jednak juz chciałbym być na wyższym poziomie i móc pisać na innych tematach wydawałoby się bardziej ciekawych.. to proste.. trzeba się udzielać.. najlepiej również mądrze to robić.. jednak nie zawsze czas nam na to pozwala.. dlatego bedę cierpliwy.. będę pisał tyle ile będę tylko mógł.. ALE ZAWSZE TO CO NAPISZĘ PRZEMYŚLĘ DWA RAZY>>( innym też polecam ) warto traktować to forum jak coś gdzie można coś wyrazić albo przekazac.. mam nadzieję że będzie tu mniej miejsca na traktowanie forum prawie jak gadu gadu.. pozdrawiam :D


....i bardzo pochwalam twoją postawę :) ....co do tych 10 postów to swego rodzaju bariera dla osób, które rejestrują się tylko po to żeby rzucić błotem... jeżeli ktoś się "napracuje" i napisze te 10 postów będzie się potem trochę pilnował, żeby znowu nie przechodzić procedury od nowa... ja wiem że nie problem napisać 10 głupich postów, ale nawet na to trzeba stracić czas... (ban to tylko kliknięcie, może dwa) chodzi o wzbudzenie zaangażowania - jeżeli ktoś chce się zarejestrować żeby brać czynny udział w dyskusjach to napisanie 10 postów "wpisowego" nie będzie dla niego stanowiło problemu... jeżeli komuś się nudzi i akurat znalazł forum to źle trafił....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Syriusz » wtorek, 13 lut 2007, 12:23

I po co te 10 postów? Każdy oszołom, może natrzaskać dychę, a potem ostra jazda na "mieście" potem kasacja, nowy nick, nowe 10 postów i tak w kółko. :wink: :lol:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez r00t » wtorek, 13 lut 2007, 13:20

jasne - masz rację ...ale, jak myślisz, komu się szybciej znudzi... dla nas ban to kilka kliknięć... banujemy nicka i maila góra minuta roboty... po banie trzeba też sobie nowe konto pocztowe założyć... potem napisać 10 postów... to trochę więcej niż minuta...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez maxmad » środa, 14 lut 2007, 21:24

Aż strach się bać!
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...............
maxmad
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 21:13

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości