Walentynki

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez telka_es » środa, 14 lut 2007, 11:29

Dla mnie Walentynki miły gest.............

fajne świeto i niekoniecznie trzeba wyznawać miłośc - walentynki można wysłać przyjaciołom , znajomym...............


miło dotawać takie oznaki przyjażni...........
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez barmaid » środa, 14 lut 2007, 13:57

A ja oczywiście mam w każdej godzinie tego dnia inne na jego temat zdanie. Rano sobie myślę...pfff...dzień jak każdy... W południe już mam parcie na wysyłanie mmsów do znajomych, a wieczorem... wieczorem...się walentynkowo zatracam :oops: i kładąc się spać myślę...pfff...dzień jak każdy :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Flo » środa, 14 lut 2007, 14:17

telka_es napisał(a):Dla mnie Walentynki miły gest.............

fajne świeto i niekoniecznie trzeba wyznawać miłośc - walentynki można wysłać przyjaciołom , znajomym...............


miło dotawać takie oznaki przyjażni...........


zgadzam sie z kwestia oznak przyjazni
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez U-S » środa, 14 lut 2007, 15:31

Fajne święto, takie miłe i szczególne. Kwiatki, kolacja przy świecach, wyjątkowy nastrój, co nie znaczy, że poza walentynkami tego nie mam :D
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez maxmad » środa, 14 lut 2007, 21:22

Generalnie to ma być miło .
maxmad
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 21:13

Postprzez Uri » poniedziałek, 26 lut 2007, 11:23

Tisaja napisał(a):Uri
To nie jest zabawne.. cytowanie i zmienianie czyichś postów...
Dziecinada.. juz jedna taka tu była... :twisted: teraz pozostało jej forum pracy... :twisted:


a nie zgodzę się ;-)
jest to dosyć powszechna i popularna na świecie metoda pisania postów, oparta na strukturze posta o przeciwnym zdaniu i zmieniająca go tak, aby przedstawiał pogląd osoby zmieniającej ^_^
bynajmniej nie jest to wkładanie innym słów do ust :-)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sowa » środa, 28 lut 2007, 17:31

Najlepsze wzorce są "wyłacznie w USA". Polskie tradycje zapominamy.
Podobnie z językiem polskim i polskim nazewnictwem.
Gdyby jeszcze język angielski był dobrze znany użytkownikom nazewnictwa angielskiego.
Najciekawsze , że mamy ustawę o języku polskim , która szereg spraw precyzuje.
Tylko kto jej przestrzega?
W Hiszpanii spotkanie nazwy sklepu lub baru w języku angielskim jest bardzo źle odbierane
i własciciel jest lekceważony.Chyba , że jest to oryginalny firmowy Market , ale i wtedy
nazewnictwo towarów i reklama jest wyłącznie w języku hiszpańskim.
A "polacy" jak tępe papugi....
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Grolsch » czwartek, 1 mar 2007, 12:38

Dla mnie to był wielki dzień....poprośiłem dziewczyne o ręke.Oczywisciem juz jest ustalona data śubu na 1 września :P Dzień napewno spedziłem bardzooo miło zresztą jak co roku.
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 1 mar 2007, 17:46

Achaja napisał(a):warto okazywać ukochanej osobie swoje uczucia...

Nooooooooo :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Janus Jabłoński » piątek, 2 mar 2007, 16:58

Walentyki do Ameryki ;/
Janus Jabłoński
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 2 mar 2007, 16:25

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości