

W związku ze zmianą regulaminu wypowiadam umowę zawartą na czas określony bez ponoszenia konsekwencji (opłat, kar...),
A niejednokrotnie to nawet tej umowy nie czytają w ogóle.
McCool napisał(a):Co do tego przedłużania umowy. W sumie sami ludzie podpisują takie warunki i godzą się tym samym na to.A niejednokrotnie to nawet tej umowy nie czytają w ogóle.
Jakiś czas temu chciałem przeczytać wszystkie regulaminy dotyczące korzystania z usług tepsy. Wymiękłem po pierwszych dwóch stronach... A wszystkich jest chyba grubo ponad 100.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości