Zerwanie umowy z Tepsą

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Zerwanie umowy z Tepsą

Postprzez McCool » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:05

Chciałem zerwać umowę z tepsą na telefon. Zdzierają kasę jak mało kto, a teraz tyle alternatyw jest. W telepunkcie powiedzieli mi, że trzeba napisać do nich podanie o zerwanie umowy. Ma może ktoś takowy wzór, może ktoś już po prostu do nich coś takiego pisał? Zależy mi, żeby to było zrobione raz a porządnie. :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez astic » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:10

Kod: Zaznacz cały
W związku ze zmianą regulaminu wypowiadam umowę zawartą na czas określony bez ponoszenia konsekwencji (opłat, kar...), 
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 lut 2007, 22:13 przez astic, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:13

no to ci powiem ze zrywalem 4 miesiace
po zlozeniu wypowiedzenia umowy jeszcze tyle dzialal mi telefon
po n-tej awanturze i kolejnej fakturze przynioslem pismo od prawnika oraz od rzecznika federacji konsumentow
nagle udalo sie umowe zlikwidowac (moje zgloszenie cudownie odnalazlo sie w komputerze)
a faktury skorygowac
i tyle warte sa mpunkty , m.in. nigdy nie zdecyduje sie na telefon stacjonarny w tpsa a tym bardziej na neostrade
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:16

To weź mi ktoś powiedz, co trzeba skrobnąć w tym wypowiedzeniu? :)

Ja się na VoIP przerzucam. Mój dostawca internetowy ma fajną ofertę. Komórki za drogo wychodzą żeby sobie dzwonić na codzień do cioci z życzeniami urodzinowymi albo pogadać o jakiś pierdołach.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez dziewuszka » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:33

Z tepsą jest gorzejniż ze sklerozą, i nachodzić się trzeba i boli... :D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez jedams » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:35

co to to fakt z tą tp i neostradą.. o przedłużeniu umowy nie informują tylko nagle przycgodzi ci rachunek ze zdeka większym licznikiem opłaty!! bo jak się okazuje jesli sam nie przypomnisz sobie ze chesz zrezygnowac lub chociaz przedłużyc umowe z takimi samymi warunkami jak na początku.. to zrobią to za ciebie tyle ze na ich warunkach.. ostro co?? jak tak mozna.. z tp ciężko walczyć.. ale " tonący brzytwy się łapie" jeszcze trochę i konkurencja jakaś musi ich dobić .. już proces się zaczął dlatego tak walą w kulki!!
jedams
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sty 2007, 16:49

Postprzez McCool » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:40

Co do tego przedłużania umowy. W sumie sami ludzie podpisują takie warunki i godzą się tym samym na to. :) A niejednokrotnie to nawet tej umowy nie czytają w ogóle.

Jakiś czas temu chciałem przeczytać wszystkie regulaminy dotyczące korzystania z usług tepsy. Wymiękłem po pierwszych dwóch stronach... A wszystkich jest chyba grubo ponad 100.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez dziewuszka » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:44

McCool napisał(a):Co do tego przedłużania umowy. W sumie sami ludzie podpisują takie warunki i godzą się tym samym na to. :) A niejednokrotnie to nawet tej umowy nie czytają w ogóle.

Jakiś czas temu chciałem przeczytać wszystkie regulaminy dotyczące korzystania z usług tepsy. Wymiękłem po pierwszych dwóch stronach... A wszystkich jest chyba grubo ponad 100.


A pamietaj, że zawsze jest jeszcze coś "drobnym druczkiem "... :D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez McCool » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:49

Odechce im się małych druczków, jak ludzie zbiorowe migracje do innych sieci zaczną robić :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez chooper » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:59

...jedno moge powiedziec na ten temat, nielatwo sie z nimi rozstac tak bezporoblemowo bez nerwow ;)
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Syriusz » wtorek, 13 lut 2007, 12:19

W marcu też zrywam umowę z tymi zł%$$$$$mi. Widzę, że muszę kałacha wziąć z sobą i do dzieła :wink: :wink:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości