Telefony

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez EmDeKa » poniedziałek, 12 lut 2007, 15:53

1. Siemens S6 power :D Cudowny był.
2. Alcatel OT Club +
3. Alcatel OT Easy db
4. N 3210
5. Siemens C35i
6. Mitsubishi Trium Aria
7. Siemens SL45
8. N 6610
9. Mitsubishi Trium Eclipse
10. Mitsubishi Trium 110
11. Motorola V500
12. SE K750i
13. N 6810
EmDeKa
 

Postprzez SzOpEn » poniedziałek, 12 lut 2007, 16:40

Zaczełem od:
1 Sagema z antenka nie wiem jaki model to byl...
2 Później była wielka motka ;D tkzw CEGŁA ;)
3 Nokia 5110(zgubilem :()
4.Siemens c35i
5. Nokia 5510(zgubiona :( )
6. Siemens C60
7. Siemens m55+aparat(fajny telefonik;P)
8. Nokia 7600 (moj najlepszy telefon:P)
9.Nokia 3310,
10.Nokia 8210
11 Sony Ericsson k700i,
12. Nokia 8210
13. Sony Ericsson z200i,
14. i teraz Nokia 6210
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 12 lut 2007, 17:26

Nokia-strasznie duża - nie moge teraz modelu znaleźć na necie :lol:
Nokia 3330
Nokia 6310
Nokia 8210
Nokia 8210i
Sony Ericsson K300i
Motorola V360
Nokia 6103
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Generał » poniedziałek, 12 lut 2007, 19:35

Duet Hagenuk
Nokia 1610
Motorola D160
Sagem RC715
Nokia 8110
Nokia 5110
Nokia 6110
Nokia 6150
Nokia 6210
Nokia 6310
Nokia 6310i
SE K750i
Generał
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:11

Postprzez jedams » poniedziałek, 12 lut 2007, 20:35

tylko nokia! te telefony są tak odporne na uszkodzenia mechaniczne ze hey!.. nieraz upadały moje nokie z różnych wysokości.. zdarzyło się ze wpadła do pokala z piwem.. wytrwały najcięższe warunki.. ale myślę ze to i tak zależy od właściciela.. w moich rękach nie były bezpieczne a jednak służyły.. jednak muszę z przykrością stwierdzić że producent nokii otworzył się też na biedniejszych klientów i produkuje niektóre modele telefonów naprawdę kiepskich pod względem wytrzymałościowym.. ale mam na to sposób.. kupować droższe modele :)
jedams
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): poniedziałek, 15 sty 2007, 16:49

Postprzez Joey » poniedziałek, 12 lut 2007, 22:10

hah xD

1. Nokia... taka z antenka... 5110 chyba
2. Siemens C45
3. Nokia 3330, to dopiero było :D
4. Nokia 3510i - pierwsza moja nówka :roll:
5. Sagem Myx1 twin.. promocja w Samych Swoich byla xD
6. Nokia 1600 - kupiłem jak tylko wyszla, bo ladna byla ale padlo w sumie...
7. Sagem Myx5m - cuudo... 80 zl a niezniszczalny... ale utopiłem go w morzu, bo bałem sie ze jak zostawie na plazy to mi buchna...dlatego kupilem go 8. jeszcze raz :P i mam do dzis :)
Joey
 

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 13 lut 2007, 17:03

nieduzo tego bylo no ale:
1.jakas duza motorola-pamietam tylko ze niebieska byla :P niezniszczalna :)
2.siemens s40-jakas trefna seria.jednego dnia sie wylaczyl i juz nigdy wiecej nie wlaczyl :|
3.siemens s45-wypadl mi w nim guzik :oops:
4.nokia7250i-wytrzymala wszystko...
5. i od niedawna SE k800i :) jak narazie caly i sprawny :mg:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mieszkaniec » wtorek, 13 lut 2007, 20:21

Widzę ze macie doświadczenie w tej dzidzinie.
A jaki telefon polecacie dla kobiety?
Mieszkaniec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 21:13

Postprzez sebamac » wtorek, 13 lut 2007, 21:23

1. Siemens S6
2. Nokia 3210
3. Nokia 3310
4. Nokia 8210
5. Nokia 6510
6. Nokia 3510i
7. Nokia 3100
8. Nokia 7650
9. SE T610
10. Samsung D600E
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Mist » wtorek, 13 lut 2007, 21:38

1. Jakaś wczesna motka
2. N3310
3. N6310i
4. N6230
5. N6230i
6/7 N6233/N9300 równolegle

generalnie konserwatywnie trzymam się Nokii, choć SE ma bardzo udane wyższe modele z serii K i W

Z Nokii obiektem pożądania jest N90, ale to dopiero za pół roku :/
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez kawon » wtorek, 13 lut 2007, 21:50

1. Niebieska 8210
2. Czerwona 8210 - to był jednak świetny telefon
3. Motorola C975 - ogromny i brzydki, ale mimo kąpieli w rzece, 30 upadków i braku 4 klawiszy nadal działa
4. Samsung D800 - jeszcze parę lat pochodzi, mam nadzieję.
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez m@rta » wtorek, 13 lut 2007, 22:30

1.Ericsson T10s ciemno niebieski
2.Nokia 8110 ta na szczęście została rozwalona o chodnik :twisted:
3.Nokia 3310
4.Nokia 8210 czerwona,póżniej znów wrocilam do noki 3310
5.Nokia 3200 ktora mam do dziś
6.Nokia 6020 prezent na poprzednie urodziny :D
Avatar użytkownika
m@rta
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 17:56

Postprzez ewe » środa, 14 lut 2007, 08:42

Tylko Nokia , w pracy noszę N3510, niezawodna , wiele upadków z któregoś tam piętra i działa dalej ,bateria 3 dni też trzyma. A drugi telefonik uzywam jak jest "bezpiecznie" N6330 chyba , ma dobry aparat i obsługa także prosta , nie tak jak w Sonym ,najpierw studiowanie tydzień instrukcji
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości