Bosch z udarem
pozniej kultowy telefon nokia3210
przesiadka na wyzsze modele N3310 oraz N3330
pierwszy telefon na abonament motorola c350 w pierwszy dzien mi spadla na beton a po jakis 7 miesiacach mi ja ukradli z samochodu o dziwo po 2 latach policja ja znalazla
Teraz mam taki telefon jest niezawodny i spelnia swoje zadanie znakomicie N3510i
jestem ciekaw od czego wy zaczynaliscie z jakich telefonów korzystaliscie i teraz korzystacie


), potem miałem Nokie 3310, teraz natomiast posiadam Nokię 6310i.
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
