Użytkownicy poziomu 2

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Użytkownicy poziomu 2

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 20:23

Przekroczyłem już granice 10 postów ale wciąż nie mam dostepu do poziomu 2, czy ktos może mi powiedzieć dlaczego?
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez Koala » niedziela, 11 lut 2007, 20:28

podniesiono próg do 100 postów i co teraz:>
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez j0shu4 » niedziela, 11 lut 2007, 20:31

Sliver a czym to sie objawia ?
nie mozesz pisac w dziale miasto ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 20:42

nie mogę pisać w dziale miasto, próbowałem też w wydarzeniach ale wszędzie mam notkę : :nie możesz pisać nowych tematów.
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez Koala » niedziela, 11 lut 2007, 20:43

powinno sie usunac te działy :/ a dziennikarza i wszystkim innym cisnieniowcą proponuje zalozyc swoje forum
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 20:45

w informacji o grupie 2 mam napisane:
Twoje członkowstwo w tej grupie czeka na akceptację
????
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez j0shu4 » niedziela, 11 lut 2007, 20:45

a podales prawdziwego maila i aktywowales konto ?
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Colinare » niedziela, 11 lut 2007, 20:49

bez aktywacji to chyba wogole zalogować sie nie można
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 20:54

Jasne, dostałem maila i aktywowałem.
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez j0shu4 » niedziela, 11 lut 2007, 20:55

powinno byc ok
nie wiem dlaczego cie nie przenioslo
to dzieje sie automatycznie
moj test przeszedl normalnie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 21:00

nie wiem co jest grane
wciąż tylko:
Twoje członkowstwo w tej grupie czeka na akceptację...................................
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez Koala » niedziela, 11 lut 2007, 21:07

pierwszy raz jestes tu zalogowany? czy to juz kolejna proba?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 21:10

po raz pierwszy
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez r00t » niedziela, 11 lut 2007, 21:14

jeżeli ktoś zgłosi się do grupy "ręcznie" to wtedy automat nie przenosi...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sliver » niedziela, 11 lut 2007, 21:18

Nie wiem co to znaczy "ręcznie" ale trochę to irytujące.
Dzieki za zainteresowanie ale chyba zacznę od nowa.
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości