zyczenia

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

zyczenia

Postprzez yarad » piątek, 24 lut 2006, 01:35

z okazji niedawno zaczetego ostatniego piatku w tym tygodniu, chcialem zlozyc wszystkim serdeczne zyczenia, okazja do swietowania jest podwojna, albowiem jest zarowno pierwszy jak i ostatni piatek w tym tygodniu... moze dzisiejszy dzien stanie sie oficjalna data, ktora zapoczatkuje cos co nazwiemy w przyszlosci tradycja... juz widze kolejne jubileusze, w koncu legalizacje dnia wolnego od pracy :P ...heh... chcialbym aby dzisiejszy dzien byl oficjalna data od kiedy to zaczeto obchodzic podwojne swieto "PIERWSZEGO I OSTATNIEGO PIATKU W TYM TYGODNIU", jak wam sie ksztaltuje ten, nie oszukujmy sie banalny zarys? jakie opinie?
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Postprzez Flo » piątek, 24 lut 2006, 07:14

opinie? :) Dawaj namiary na dealera, tez chce :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sliver » sobota, 10 lut 2007, 10:14

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich.
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez cushu » sobota, 10 lut 2007, 12:05

Święto święto i po świecie...
Ale nie ma co płakać, już za sześć dni znów będzie Pierwszy i Ostatni Piątek W Tym Tygodniu :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bruno » sobota, 10 lut 2007, 12:07

Toast wzniesmy, tylko czym :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości