jest_taki_wiatr napisał(a):gdy ktoś namiesza, namiesza w moim życiu i sobie odchodzi jak gdyby nigdy nic, ale na szczęście mam już to za sobą i będę się broniić całą swą piersią, żeby nie dopuścić już do takich sytuacji, to trochę wynika z mojej głupoty
Ekhm... tak... właśnie coś takiego chciałam napisać
Wszystko się dokładnie zgadza poza tym, że ja chyba nie mam jeszcze tego za sobą 

