ZIMA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » środa, 7 lut 2007, 17:08

WZT napisał(a):snieg umnie spadl!!!
wr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hyhy: Co się tak złościsz :p

Wstałam rano, wyjrzałam przez okno i do tej pory jestem w głębokim, nieustającym szoku :shock: Co prawda to coś białe co leży na ziemi, jest nieco mokre i paskudne, ale w nocy pewnie przyjdzie mrozik i może warstwa tego kochanego, bialutkiego puszku się zwiększy :D No a wg prognozy pogody przez następnych kilka dni ma ładnie sypać :roll:
Zima... zima.... zima... :twisted:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez jest_taki_wiatr » środa, 7 lut 2007, 18:15

zima zima pada pada snieg, tylko dzie?
jest_taki_wiatr
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 27 sty 2007, 11:01

Postprzez Nemo » środa, 7 lut 2007, 19:15

WZT
(.........)
z czego sie cieszyc?
wychodzisz bialo, zimno fuj!


Dokładnie!! :) WZT idziemy na grzane :beer: :wink: ........
Zima- nie! Śnieg-nie! Wiosna- taaakkk !! :P :twisted: :twisted:
nie lubię tej pory roku!
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez qrczak » środa, 7 lut 2007, 19:22

Dzisiaj rano wracałem sobie z pracy promenadą nadmorską. Piękna zima była.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » czwartek, 8 lut 2007, 08:37

A myslalam,że śniegu w tę zimę nie zobaczę..A tu prosze w nocy spadły 2cm i...totalny paraliż na drogach, szkoły chcą zamykać,bo jeszcze pada..Anglia to dziwny kraj..w sumie zabawnie jest :D
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez keeper » czwartek, 8 lut 2007, 08:44

mała poprawka..już zamkneli wszystkie szkoły...co za naród :lol:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez carambol » czwartek, 8 lut 2007, 22:35

Zima jest...chlapa po klolana. Szkoda slow.
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez Olga » sobota, 10 lut 2007, 00:22

O ludzie :D Ściana śniegu [smilie=mml.gif] Jest bajecznie :roll: Jak ja uwielbiam tę białą magię sypiącą się z nieba :zakochany:

Szkoda tylko, że za jakieś 2 dni ma być odwilż... strach się bać :maruda:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 10 lut 2007, 00:33

WZT napisał(a):wlasnie wrocielem z dworu.... naprawde nic ciekawego niedosc ze nic nie widac to jeszcze zimno...br................. i slisko......

:lol: Czy Ty po każdej mojej radosnej wypowiedzi na temat zimy musisz tak marudzić? ;)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez umberto » sobota, 10 lut 2007, 07:59

BRAK zimy
umberto
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 07:48

Postprzez Colinare » niedziela, 11 lut 2007, 14:23

a jacyś idioci nas jeszcze straszą globalnym ociepleniem :( no powiedzcie, nie chcielibyscie żeby Kołobrzeg był jak Acapulco czy Miami i zeby Palmy rosły? :)
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez telka_es » niedziela, 11 lut 2007, 15:33

ja bym chciała..................... :D

:wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości