
A najlepsze jest to, że nie oglądałam ani nie czytałam nic co mogłoby powodować takie sny
Aż jestem ciekawa co mi na dzisiaj Morfeusz szykuje


Wszystko wróciło do normy... czyli... całą noc miałam 'przed oczami' tą samą osobę
Czy to się kiedyś skończy? Ile można
Nic i nikt mi nie przeszkodzi... jestem naiwna?
.... tak, zdecydowanie jestem naiwna... jestem? 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości