przez rysio » poniedziałek, 5 lut 2007, 11:59
No właśnie - a do oglądania reklam w tv też nas będą próbowali skłonić??
Swoją droga - wszyscy korzystamy z gg, którego, jak to sobie wyobrażam jedynym źródłem dochodu są reklamy. Mając na uwadze, że przez całą dobę sztab ludzi obsługuje wielkie servery, żebyśmy się mogli przez gg porozumiewać, trochę jednak nie w porządku jest, że te reklamy wycinamy - używamy ich sprzętu i ich pracy, zatem coś im się chyba za to należy. Ale wcale ne uważam, że należy się zgoda na bycie nimi bombardowanym w każdym okienku rozmowy. Mogliby np. ustawić przysyłanie reklamy tak jak dostaje się wiadomość - dyskretna notatka w prawym dolnym rogu ekranu. To sie jednak pewnie nie stanie...