cena wejsciowek motogp czechy brno

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

cena wejsciowek motogp czechy brno

Postprzez murek_ » sobota, 3 lut 2007, 18:30

witam chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje wejsciowka na wyscig motogp na torze brno w czechach ?
murek_
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): sobota, 9 wrz 2006, 15:40
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » sobota, 3 lut 2007, 19:51

leniu smierdzacy....google Ci wszystko powie


wpisujesz moto gp brno i pierwsza pozycja od razu. Tam masz ceny


http://www.brnograndprix.com/
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mieszkaniec » środa, 14 lut 2007, 22:10

A czy w Kołobrzegu ktos organizuje wyjazdy na F1, Ligę Światową, itp?
Mieszkaniec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 21:13

Postprzez Mieszkaniec » środa, 14 lut 2007, 22:10

A czy w Kołobrzegu ktos organizuje wyjazdy na F1, Ligę Światową, itp?
Mieszkaniec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 21:13

Postprzez dziadek » czwartek, 15 lut 2007, 08:06

Wyjazdy - organizowane - są bardzo drogie.
Najlepiej zorganizować się we trzech lub czterech.
Np na Gp Wegier, najblizej i najtaniej. / oczywiście wyścig F1/

Dojazd samochodem.
Jedzenie i picie kupujesz na Slowacji
Spanie na polu namiotowym tuz obok toru.
Bilety GA, czyli bez trybun. Wstajesz o 6 rano i masz dobre miejsca nad trybuna Gold 2, Telebim centralnie przed nosem (dla Gold 2), pod lekkim katem 2 inne telebimy. Widac wszystko od ostatniej prostej, przez prawy zakret az po 2 zakrety o 180* na koncu (pierwszy gorzej widoczny, bo w dole), potem kawal prostej start-meta (ktora tez schodzi w dol i znika za horyzontem). Widocznosc na pierwszy pit i boks bezlornetkowy, 2-3 nastepne garaze z lornetka.

koszty:
- autem - gaz (w obie strony) przy 4 jadących - 150 zl/os.
- jedzenie na Slowacji (woda, piwo, żarcie na grilla,serki,pasztet, pieczywo) - 100 zl
- pole namiotowe (3 noclegi, 30 euro - 120 zl
- bilet na wyscig 120 euro - ok 500 zl

czyli razem ok. 900 zl / + 100 zł rezerwa /
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości