barmaid napisał(a):No dobra.... wklejam bo to jedyne moje ładne zdjecie. I żeby nie bylo podejrzeń....to zrobiła je koleżankaMoże i mnie ktoś będzie chciał słomką wciągnąć ?
Genialna fota, boska

barmaid napisał(a):No dobra.... wklejam bo to jedyne moje ładne zdjecie. I żeby nie bylo podejrzeń....to zrobiła je koleżankaMoże i mnie ktoś będzie chciał słomką wciągnąć ?

NataliaW napisał(a):Tak sobie myśle, że dawno mnie tu nie było. Przewertowałam temat i zobaczyłam, że ostatnio pokazałam się jako krasnal, dwa miesiące temu. Więc dziś też bedzie na czerwono, ale inaczej.![]()
![]()
Obrazek
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości