Koala napisał(a):SzOpEn napisał(a):Mafi napisał(a):Za tydzień odbieram prawo jazdy
Hah Mafi za pierwszym razem?
A ja własnie wczoraj odebrałem
to teraz bedziesz mial czym jezdzic?
No bede bede
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
SzOpEn napisał(a):KaucZ napisał(a):SatH^Raa napisał(a):KaucZ napisał(a):to autko miało numerek 1 czy 4?
Jeden.
łee myslalem przez chwile ze ten sam na ktorym ja zdałem
Szopen - a co bedziesz mial?
"beczke";)
juz za rok prawko bede mial to bede o tym myslal
))

mała_maupka napisał(a):Mężczyźni chyba pewniej się za kierownicą czują. Kobiety szybko wpadają w panikę nie wiedząć co maja teraz zrobić. Natomiat to mężczyźni są sprawcami większej ilości wypadków, a to chyba coś znaczy?
Ja mogę jeździć, ale po Kołobrzegu i okolicach. Brak mi odwagi na to, żeby pojechać gdzieś dalej. No ale może kiedyś, z dobrym pilotem, kto wie...
hmm...znam jedna kobietke, ktora jest bardzo dobrym kierowca, chodz z przestrzeganiem przepisow bywa roznie 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości