Czterej Muszkieterowie :)

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 16:11

Achaja: scenariusz jest otwarty, z wiadomego dzieła zaczerpnęliśmy tylko szkic :)
scenariusz zależy od nas. do działa ;)
loisslane
 

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 16:12

* do dzieła miało być
:)
loisslane
 

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 16:22

Achaja napisał(a):pomyśle... choc trudno pisać gdy się jest wsród aktorów...


Wsrod aktorow jest Beata Wojtal. Natomiast Achaja jest forumowiczką i jak najbardziej nadaje sie na wspolautora :)
loisslane
 

Postprzez barmaid » wtorek, 30 sty 2007, 16:26

A ja chcę Modę....proooooszę..... tu tak nudno.... ;) Chociaz Konstansja to czysta dziewica.... żaden ojciec w grę nie wchodzi :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » wtorek, 30 sty 2007, 16:29

I jeszcze proszę o mała zmianę w obsadzie Aramis - A. Mackiewicz..... Aramis był uduchowiony.... a Artur z poezją śpiewaną wiele wspólnego ma :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 16:30

barmaid napisał(a):I jeszcze proszę o mała zmianę w obsadzie Aramis - A. Mackiewicz..... Aramis był uduchowiony.... a Artur z poezją śpiewaną wiele wspólnego ma :D


muszkieterów zostawiamy tak jak wymyślił to Michał.
loisslane
 

Postprzez barmaid » wtorek, 30 sty 2007, 16:31

No dooobra ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 sty 2007, 17:38

zeby byla jasnosc
role muszkieterow sprzedane
POsel blysnal na konferencji i juz rozdal karty
wiec zadnych zamian byc nie moze
spekulacje moga dotyczyc tylko obsady reszty gabinetu cieni
jak i czarnej opozycji
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » wtorek, 30 sty 2007, 17:41

Proponuję Ci j0sh byś został.... kostiumologiem i make-up zrobił..... masz gadane, masz wizje...nadasz sie ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Konsul » wtorek, 30 sty 2007, 17:41

To ja w tej opozycji czarnej bym chciał być. No chociaż małą rolę.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 sty 2007, 17:49

wizje to ja mam na film dla doroslych w tym temacie i obsadzie :lol:
moglby przebic niektore hardcorowe produkcje
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości