Czterej Muszkieterowie :)

Chcesz się wypowiedzieć na temat naszego miasta, zrób to tutaj. To jest miejsce gdzie można pisać o wszystkich sprawach dotyczących Kołobrzegu.

Postprzez Syriusz » wtorek, 30 sty 2007, 14:16

Milady jak każda agentka jest zakonspirowana :wink:

Ujawni się, kiedy zechce :D
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez keeper » wtorek, 30 sty 2007, 14:17

jeden artykul a ile radochy. Szkoda,ze nikt nie wezmie sie za rysowanie komiksu. :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 sty 2007, 14:18

co do milady stawiam na zelazna danute
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pan_od_muzyki » wtorek, 30 sty 2007, 14:19

keeper: nie mow hop:) ale fakt, temat sie sprawdzil:) :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez Syriusz » wtorek, 30 sty 2007, 14:20

j0shu4 napisał(a):co do milady stawiam na zelazna danute


Spadłem z krzesła! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale się zakonspirowała :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez keeper » wtorek, 30 sty 2007, 14:20

pan_od_muzyki napisał(a):keeper: nie mow hop:) ale fakt, temat sie sprawdzil:) :lol: :lol: :lol: :lol:


komiks albo animowane plastelinki :roll:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 14:22

keeper napisał(a):
pan_od_muzyki napisał(a):keeper: nie mow hop:) ale fakt, temat sie sprawdzil:) :lol: :lol: :lol: :lol:


komiks albo animowane plastelinki :roll:


na temat, kochani, na temat! szukamy Milady, obsadzamy role drugoplanowe i przygotowujemy zarys scenariusza! ;)
loisslane
 

Postprzez keeper » wtorek, 30 sty 2007, 14:24

loisslane napisał(a):
keeper napisał(a):
pan_od_muzyki napisał(a):keeper: nie mow hop:) ale fakt, temat sie sprawdzil:) :lol: :lol: :lol: :lol:


komiks albo animowane plastelinki :roll:


na temat, kochani, na temat! szukamy Milady, obsadzamy role drugoplanowe i przygotowujemy zarys scenariusza! ;)


wy pracujcie nad castingiem,a my z panem od muzyki nad wykonaniem :wink:
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 sty 2007, 14:24

dopsz napisze wyraznie
Milady - Danuta Adamska Czepczyńska
iron maiden kolobrzeskiej samorzadnosci
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » wtorek, 30 sty 2007, 14:26

j0shu4 napisał(a):dopsz napisze wyraznie
Milady - Danuta Adamska Czepczyńska
iron maiden kolobrzeskiej samorzadnosci


czy ktos sie podejmuje sprawdzic czy ma lilie na ramieniu? :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Syriusz » wtorek, 30 sty 2007, 14:27

Dobra, Milady.

Osoba z zewnątrz, rozkochała w sobie Artagnana i była dyskretnie wierna Kardynałowi.


Miała własne cele.

Co powiecie na............

Milady - pani Strzyżewska?? :wink: :lol:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Demurrer » wtorek, 30 sty 2007, 14:30

j0shu4 napisał(a):dopsz napisze wyraznie
Milady - Danuta Adamska Czepczyńska
iron maiden kolobrzeskiej samorzadnosci


Wybacz, ale jeśli już iron, to w kontekście Kołobrzegu, bliżej do tego przymiotnika Pani Maj.
Pani Czepczyńskiej bliżej do flexible. :lol:
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez j0shu4 » wtorek, 30 sty 2007, 14:33

:lol:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 14:33

Demurrer napisał(a):
Wybacz, ale jeśli już iron, to w kontekście Kołobrzegu, bliżej do tego przymiotnika Pani Maj.
Pani Czepczyńskiej bliżej do flexible. :lol:


Demurrer, dobre, dobre!!!!

Sluchajcie, moze nie obsadzajmy roli Milady. Wydaje mi się, ze nie znajdziemy kandydatki dostatecznie złej do szpiku kości. I ta lilia to utrudnienie. Zresztą, jeśli ją znajdziemy, tekst kolegi mjo i ten temat nie będą juz tak intrygujące

moze czas na scenariusz? ;)
loisslane
 

Postprzez qrczak » wtorek, 30 sty 2007, 15:48

Ja bym się wstrzymał z narratorem, brakuje jeszcze narratora.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: miasto kołobrzeg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości