Nie musi być to darmowy program.
Nie musi być to darmowy program.
astic napisał(a):A coś pod Windowsa 2000. Z racji tego że to budżetówka wgranie linuksa nie jest możliwe.
Obecnie jest wgrany switch sniffer ale pokazuje jakieś bzdury np. kiedy ściąga się z prędkościom 150 KB/S nie pokazuje nic albo pare bitów
SQUID-em go?r00t napisał(a):A co to za różnica czy to budżetówka. Wystarczy stary PCet z dwoma sieciówkami za 300 zł którego można raz podłączyć, rzucić w kąt zapominając o nim... a on będzie grzecznie odwalał czarną robotę (klasyfikowanie ruchu, kolejkowanie ruchu, priorytety, blokadę P2P, blokadę komunikatorów.... itp itd...)
r00t napisał(a):astic napisał(a):A coś pod Windowsa 2000. Z racji tego że to budżetówka wgranie linuksa nie jest możliwe.
Obecnie jest wgrany switch sniffer ale pokazuje jakieś bzdury np. kiedy ściąga się z prędkościom 150 KB/S nie pokazuje nic albo pare bitów
A co to za różnica czy to budżetówka. Wystarczy stary PCet z dwoma sieciówkami za 300 zł którego można raz podłączyć, rzucić w kąt zapominając o nim... a on będzie grzecznie odwalał czarną robotę (klasyfikowanie ruchu, kolejkowanie ruchu, priorytety, blokadę P2P, blokadę komunikatorów.... itp itd...)
Jak by co to służę pomocą
ps. nie sądzę żeby coś tak funkcjonalnego było pod Windowsa...
marek napisał(a):SQUID-em go?r00t napisał(a):A co to za różnica czy to budżetówka. Wystarczy stary PCet z dwoma sieciówkami za 300 zł którego można raz podłączyć, rzucić w kąt zapominając o nim... a on będzie grzecznie odwalał czarną robotę (klasyfikowanie ruchu, kolejkowanie ruchu, priorytety, blokadę P2P, blokadę komunikatorów.... itp itd...)
To build and install the Squid Cache, type:
% ./configure --prefix=/usr/local/squid
% make all
% make install
http://www.deckle.co.za/squid-users-guide/Main_Page
testy
poprawki
uruchomienie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości