sanddra - też galeria (nareszcie :D )

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

sanddra - też galeria (nareszcie :D )

Postprzez Agunia__ » sobota, 27 sty 2007, 21:27

W końcu dała się przekonać żeby ujawnić swoją twórczość, która moim zdaniem jest godna uwagi :D

Przyznam się że często się wściekam i zazdroszczę jej zdjęć... ale zdrowa konkurencja jest dobra :D
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez sanddra » sobota, 27 sty 2007, 21:53

Oto pierwsze zdjęcia:

1.
Obrazek

2. Zakopane
Obrazek

3. Sztorm
Obrazek
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez sanddra » sobota, 27 sty 2007, 21:56

4. Chorwacja - plan filmowy
Obrazek

5. K-g - sztorm
Obrazek

6. K-g - zima 2005
Obrazek
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez FiDo » sobota, 27 sty 2007, 22:47

no w koncu cos Twojego zobaczylem :) foty sa fajne, ramki juz nie. moj faworyt to chorwacja :) wyglada jakby ta kamera miala dokonac na nim egzekucji
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » niedziela, 28 sty 2007, 12:50

Czy na zdjęciu "Zakopane" jest widok z Gubałówki na śpiącego potwora?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez kamila » poniedziałek, 29 sty 2007, 15:52

chorwacja i sztorm w K-g, piękne zdjęcia :spoko:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez loisslane » wtorek, 30 sty 2007, 12:22

Wow. Zdecydowanie fot. 1. Zywiol tez niczego sobie :)

:spoko:
loisslane
 

Postprzez sanddra » wtorek, 30 sty 2007, 17:58

Dziękuję za bardzo miłe komentarze.

Jestem taki pstykacz amator, co to lubi zatrzymać coś na pamiątkę.
Oddałam kompa Aguni i kurcze narozrabiała od razu ;)

FIDO:
Co do ramek masz 150% racji.

Aktor nie aktor powtornie sympatyczny i kontaktowy człowiek, miał szczęście być podobnym do Marco Polo i tym sposobem ukaże się pod koniec tego roku na małym ekranie. Chorwaci twierdzą, że Marco Polo urodził się na Korculi i ja się z nimi kłócić nie będę.
Kauczu:
Motyw z kropelką jest znany, ale chciałam go mieć z własnej ręki :)
WZT:
Wiesz, że mi z tych co wystawiła też właśnie te....
W górach kotłował się halny, który w następny dzień zszedł do Zakopanego i nieźle na rozrabiał. A masze morze to ograny temat, ale kiedy szaleje to już staje się niepowtarzalne.
rysio:
To widok spod wielkiej krokwi na prawo, musiałabym spojrzeć w przewodnik, żeby sprawdzić jak się nazywa to co pokrył halny.... Jakby co to znam kilka ciekawych miejsc widokowych w Zakopanem ale już dla lepszych niż ja fotografów....
Po czeskiej stronie też ....
Dziewczyny dzięki :)
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez sanddra » niedziela, 25 mar 2007, 19:58

Cmentarz w powiecie....

Obrazek
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez FiDo » niedziela, 25 mar 2007, 21:38

fajne, nie ma sie do czego przyczepic, jedynie do kolorystyki :]
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez sanddra » środa, 28 mar 2007, 10:54

Ja bym się przyczepiła nie tylko do niej ;) Jak dotąd żadne moje zdjęcie mi się nie podoba....

No ale tym razem po prostu cel zdjęcia był inny. To tablica z czasów wojny. Tablica wyszlifowana i w stanie lepszym niż dobry, ta kupa kamieni za nią to części starych grobów z tego i wcześniejszego okresu. Jest tam jeszcze sporo kamieni z wykutymi danymi pochówków.

Plecami do tego postawione są już powojenne groby... Całość robi wrażenie czegoś wstydliwego, zepchniętego na margines....
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez sanddra » poniedziałek, 7 maja 2007, 00:04

No to zabawa ostatniego weekendu:
oryginał:

Obrazek

i po zabawie:

Obrazek
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości