Przyspieszamy!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cushu » poniedziałek, 22 sty 2007, 17:41

załóż temat o fizyce jądrowej to pewnie coś napisze..
Pomiędzy dziesiątkami twoich postów o twojej dziewczynie, twoim wyjeździe do wroclawia i szukaniu pracy, powtorzonych dziesiatki razy..
Wyluzuj...
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez zen_kg » sobota, 27 sty 2007, 12:22

Dzisiaj chyba ZWALNIAMY!!! Transfer od rana nie przekracza u mnie: D -> 10-15Kb, U -> do 1 Kb!!!
:x
A w weekendy jest jakis dyzur obsklugi technicznej??? Dzwonie na podane numery i lipa. Mam nadzieje ze do poniedzialku z taka kicha nie zostane ;/
zen_kg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 19 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez krystian » sobota, 27 sty 2007, 14:13

zen_kg napisał(a):Dzisiaj chyba ZWALNIAMY!!! Transfer od rana nie przekracza u mnie: D -> 10-15Kb, U -> do 1 Kb!!!
:x
A w weekendy jest jakis dyzur obsklugi technicznej??? Dzwonie na podane numery i lipa. Mam nadzieje ze do poniedzialku z taka kicha nie zostane ;/


Nie bulwersuj sie. Przeczytaj http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... &start=120
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Postprzez zen_kg » sobota, 27 sty 2007, 16:23

krystian napisał(a):

Nie bulwersuj sie. Przeczytaj http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... &start=120


Bulwersu nie okazalem.
zen_kg
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 19 sty 2007, 23:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez moPar » środa, 31 sty 2007, 14:40

Chwali sie ze TKK nadal stara sie rozwijac i poprawiac jakosc uslug.

Tak trzymac "kabelku" :D
moPar
Rozgrzewa się
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 31 sty 2007, 14:34

Postprzez LUXer » środa, 14 lut 2007, 18:18

Mam taki problem, że pobierając przez internet explorer osiągam prędkość około 60kb/s to dlaczego na emule tylko 30kb/s ? Czy jak mam upload 8kb/s to wtedy DL zwalnia ??
LUXer
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 18:13

Postprzez j0shu4 » środa, 14 lut 2007, 18:19

zapytaj w millenium :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » środa, 14 lut 2007, 18:26

j0shu4 napisał(a):zapytaj w millenium :)


patrze ze temat J4 odswiezyl, myslalem ze znowu przyspieszamy :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez LUXer » środa, 14 lut 2007, 18:29

Chodzi mi o to czy w tkk predkosc pobierania jest uzalezniona od predkosci wysylania. Czyli jak nic nie wysylasz to szybciej sciagasz.
LUXer
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 18:13

Postprzez Flo » środa, 14 lut 2007, 18:41

LUXer napisał(a):Chodzi mi o to czy w tkk predkosc pobierania jest uzalezniona od predkosci wysylania. Czyli jak nic nie wysylasz to szybciej sciagasz.


na torrentach nie ma znaczenia
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jAc_EnTy » środa, 14 lut 2007, 23:42

LUXer napisał(a):Mam taki problem, że pobierając przez internet explorer osiągam prędkość około 60kb/s to dlaczego na emule tylko 30kb/s ? Czy jak mam upload 8kb/s to wtedy DL zwalnia ??

Chyba nie wszyscy są w stanie zrozumieć, na jakiej zasadzie działają programy p2p. To, że masz DL 60kb\s, nie oznacza że właśnie z taką prędkością będziesz wszystko i zawsze sciągał. Jest to zależne od wielu czynników między innymi od tego:
1.ilu osób sciągasz,
2. jaką one mają przepustowość łącza (chodzi o upload),
lub z jakiego serwera, jakie jest obciążenie sieci itd itp.
Przynajmniej jest takie moje zdanie i takie zjawiska zaobserwowałem.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez astic » czwartek, 15 lut 2007, 07:00

jAc_EnTy napisał(a):
LUXer napisał(a):Mam taki problem, że pobierając przez internet explorer osiągam prędkość około 60kb/s to dlaczego na emule tylko 30kb/s ? Czy jak mam upload 8kb/s to wtedy DL zwalnia ??

Chyba nie wszyscy są w stanie zrozumieć, na jakiej zasadzie działają programy p2p. To, że masz DL 60kb\s, nie oznacza że właśnie z taką prędkością będziesz wszystko i zawsze sciągał. Jest to zależne od wielu czynników między innymi od tego:
1.ilu osób sciągasz,
2. jaką one mają przepustowość łącza (chodzi o upload),
lub z jakiego serwera, jakie jest obciążenie sieci itd itp.
Przynajmniej jest takie moje zdanie i takie zjawiska zaobserwowałem.
Pozdrawiam


Dodam tylko że sam emule jest trefny i nie tylko dla tego że monitoruje go policja :P
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości