Np. zrobić zakład ze znajomymi kto będzie większym nudziarzem...
Ja swoich znajomych już nie spotykam, tak prześcigaliśmy się w nudziarstwie, że albo ktoś zasypiał po pierwszej minucie, albo wpadał w depresje i chciał się ciąć.. co nie było dla nas na rękę bo wprowadzało dreszczyk emocji i miesiące ciężkiej pracy szły w [beeeep].
Teraz tylko na święta Bożego Narodzenia zamiast życzeń wysyłamy sobie opasłe sprawozdania, pełne cyfr i statystyk, żeby się przekonać kto wiedzie nudniejsze życie.
Nudzić się i nic z tym nie zrobić jest sztuką i nie każdy to potrafi



![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)