biura posrednictwa pracy...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

biura posrednictwa pracy...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 16:10

mam takie pytanie...czy ktos z forumowiczow szukal, kiedys pracy w duzym polskim miescie za pomoca, jakiegos biura posrednictwa pracy ??

mozecie mi cos polecic... :?:

jakas porzadna firme ??

moze byc platna...byle skuteczna...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Xenia » poniedziałek, 22 sty 2007, 16:12

http://www.pracuj.pl

http://www.jobpilot.pl

sa tam tez oferty zagraniczne.
Nie ma to jednak jak szukanie pracy na miejscu. Choć być może to sprawa dość kosztowna, by zamieszkać na jakiś czas w Poznaiu czy Warszawie i szukać pracy z lokalnych ogłoszen...
Avatar użytkownika
Xenia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 sty 2007, 10:38
Lokalizacja: Z Amsterdamu

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 16:13

Xenia napisał(a):www.pracuj.pl

http://www.jobpilot.pl

sa tam tez oferty zagraniczne.
Nie ma to jednak jak szukanie pracy na miejscu. Choć być może to sprawa dość kosztowna, by zamieszkać na jakiś czas w Poznaiu czy Warszawie i szukać pracy z lokalnych ogłoszen...


wlasnie...jak tak nie znajde to pojade...

ale chwilowo chce tak poszukac...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Koala » wtorek, 23 sty 2007, 16:40

Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości