ewe napisał(a):Gdzie jest w Kołobrzegu siłownia, gdzie można poćwiczyć wątłe mięsnie?
Może ktoś podpowiedzieć , chodzi oczywiście o trochę wyższy standard
Piotr2008 napisał(a):ewe napisał(a):Gdzie jest w Kołobrzegu siłownia, gdzie można poćwiczyć wątłe mięsnie?
Może ktoś podpowiedzieć , chodzi oczywiście o trochę wyższy standard
Od kilku miesiecy jest fajna silownia w Arce. Niestety chyba 10 zlotych za godzine.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości