Recepta na przetrwanie w Kolobrzegu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Recepta na przetrwanie w Kolobrzegu

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 11:28

Od kilku miesiecy naleze do ludzi, ktorzy postanowili wrocic do Kolobrzegu.
Pracuje do poludnia .... i co potem?
-pojsc do kina mozna raz na miesiac
(bo przewaznie tak czesto zmienia sie repertuar),
-basen (tak millenium to zdecydowany faworyt jesli chodzi o walke z nuda - pozycja obowiazkowa),
-lodowisko (nawet kupilem lyzwy ale w zwiazku z pogoda jeszcze nie udalo
mi sie postawic pierwszych krokow na nim),
-mecze Kotwicy (tak zenujace, aczkolwiek to jedna z najwazniejszych atrakcji
tego miasta jak dla mnie)

.... i powiem wam ze na tym konczy sie moja wiedza na temat 'mozliwosci'
tego miasta odnosnie rozrywek ....

czytalem troche na temat kina Piast i pewnie w koncu sie wybiore na cos czego
nigdy w Wybrzezu by nie pokazali, Latarnia Morska - podobno koncerty sie
tam odbywaja ... ale jakie? Bo zawsze Latarnia kojarzyla mi sie z szeroko rozumianymi
szarpidrutami ... ale moze warto isc w koncu to juz chyba jedyna mozliwosc
zobaczenia zespolu muzycznego 'na zywo'?

Chcialem na jakiegos kosza chodzic czy futsala ... mam tu jeszcze 4 znajomych chetnych
na tego typu sporty ale to za malo na wynajmowanie jakiejkolwiek hali. Moze
ktos tez poszukuje tego typu ekipy i rozrywek...

Podajcie mi swoje przepisy na 'kulturalno-sportowo-rozrywkowe' spedzanie czasu
w Kolobrzegu.
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 11:31

moze odbiegne troche od tematu...

ale dla mnie jedyna recepta... jest wyjazd z tego miasta...

dla mnie innego wyjscia nie ma...to miasto jest male i nudne...szczegolnie w zime...

ale czy lepiej jest we Wroclawiu niedlugo sie przekonam...

a temat niezly PRZETRWANIE W KOLOBRZEGU.... wymiekam haha
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Xenia » poniedziałek, 22 sty 2007, 11:40

Do Berlina jest blisko, a to fajne miasto:)
Avatar użytkownika
Xenia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 sty 2007, 10:38
Lokalizacja: Z Amsterdamu

Postprzez loisslane » poniedziałek, 22 sty 2007, 11:43

Panie od muzyki, bez przesady. Ja się w tym miescie nie nudzę. A co jakis czas polecam szczególnie zloty forum :)
loisslane
 

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 11:45

SatH^Raa napisał(a):Bonhart naucz się w końcu na temat pisać. :evil:
No wszędzie OT musisz walić? Zlituj się chłopie...

I przestań tak przeżywać ten swój wyjazd. Nie Ty pierwszy wyjeżdżasz i nie ostatni...


no pewnie nie... tylko sie ciesze, ze opuszczam to miasto...

...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:17

Nie no jasne, ze najlatwiej wyjechac. Tyle, ze wlasnie temat dalem taki, zeby moze ktos kto juz stara sie tu 'przetrwac' podzielil sie pomyslami z innymi, ktorzy ich szukaja. Bo w jednosci sila:)
Wiem, ze Kolobrzeg to miejsce typowo sezonowe. Wiem, ze w innych miastach latwiej o rozrywke (tak bylem kiedys w innym miescie) ... ale w perspektywie spedze tu co najmniej
ten rok wiec korzystajac z urokow tego forum szukam pomyslow:)

A co do zlotow? Jakie zloty sa poza sezonem?:) ... Poszukam postu... :]
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez loisslane » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:29

pan_od_muzyki napisał(a):
A co do zlotow? Jakie zloty sa poza sezonem?:) ... Poszukam postu... :]


Zloty uzytkownikow tego forum. http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=16249

Ja widze tutaj duzo mozliwosci. Oczywiscie zalezy, co cie interesuje. Ale ja wcale nie mam wrazenia, ze poza sezonem miasto wegetuje. Jezeli masz na mysli imprezy w stylu kino, impreza taneczna, to rzeczywiscie jest ich mniej niz latem. Ale oprocz tego masz naprawde duzy wybor jesli chodzi o sport. wystarczy sie zainteresowac i dowiedziec blizej. Klubów, nazwijmy to "zainteresowan" tez jest sporo. Dobre jedzonko czy piwko w milej atmosferze tez sie znajdzie. W srody - Kino Piast. Co tydzien mozna tam zobaczyc cos innego niz komercyjna sieczka.
skonkretyzuj pole swoich zainteresowan i rozejrzyj sie. powodzenia
loisslane
 

Postprzez jAc_EnTy » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:30

Zawsze można pójść pokopać piłke na hale milenium do tzw. "klatek" gdzie gra sie 2x2 bardzo przyjemne zajęcie. Alternatywą jest jeszcze bowling (Rio albo Nothingham). Tyle sobie przypomniałe :)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:41

No tak... jak ktoś zarabia to sobie może pozwolić na kino, basen, kręgle, koncerty czy tego typu wyjścia. Gorzej z rozrywkami dla... no nie wiem... uczniów, studentów kołobrzeskich. A co z nimi? :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:52

ktos kiedys dobrze okreslil - nudza sie nudni ludzie :) oczywiscie bez urazy, mi sie tez zdarza. w Kolobrzegu zawsze zajecie sie znajdzie. a doba mogla by trwac dwa razu dluzej conajmniej.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 sty 2007, 12:54 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:53

" Ale oprocz tego masz naprawde duzy wybor jesli chodzi o sport. wystarczy sie zainteresowac i dowiedziec blizej. Klubów, nazwijmy to "zainteresowan" tez jest sporo." losisslane - liczylem na jakies konkrety:) Co do kina Piast - bede tam w srode zobaczyc co i jak.

"Zawsze można pójść pokopać piłke na hale milenium do tzw. "klatek" gdzie gra sie 2x2 bardzo przyjemne zajęcie." - jac_enty - no prosze. idealnie! ile to kosztuje, kto za to
kasuje i gdzie sie o to pytac?:)

I faktycznie zapomnialem o RIO. Bo Nottingam ma juz tak krzywe tory ze grac sie nie da.
A tam - szacuneczek w koncu solidna kregielnia w samym KG. Tyle, ze to relatywnie
drogi sport.

Mafi - eeeeeeee studencko to wiesz, tanie piwa, wielka ekipa gdzies z zakamarkach
akademika i wcale duzo pieniedzy do dobrej zabawy nie trzeba:)
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez Mafi » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:54

FiDo napisał(a):ktos kiedys dobrze okreslil - nudza sie nudni ludzie :) oczywiscie bez urazy, mi sie tez zdarza. w Kolobrzegu zawsze zajecie sie znajdzie. a doba mogla by trwac dwa razu dluzej conajmniej.

Hmm... ale niekoniecznie musi chodzić o nudę. Tylko o różne sposoby spędzania wolnego czasu. W grupie czy też solo...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » poniedziałek, 22 sty 2007, 12:57

Mafi napisał(a):Hmm... ale niekoniecznie musi chodzić o nudę. Tylko o różne sposoby spędzania wolnego czasu. W grupie czy też solo...


dobrze, ale podtemat brzmi:

'czyli co robic zeby nie umrzec z nudy w tym pieknym miescie poza sezonem'
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości