Czy ktos interesuje sie muzyka(mixowaniem) ????

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Czy ktos interesuje sie muzyka(mixowaniem) ????

Postprzez Mielas » poniedziałek, 18 gru 2006, 18:10

mam pytanie czy ktos mixuje muzyke elektroniczna lbo cos w tym stylu prosił bym o odpowiedz albo kontakt 1944368 (gadu ) :)
Mielas
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 18 gru 2006, 18:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mielas » piątek, 22 gru 2006, 22:19

TAk djka
Mielas
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 18 gru 2006, 18:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » piątek, 22 gru 2006, 22:55

heehe widze ze i ty tu trafiles :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez K@sia » poniedziałek, 25 gru 2006, 02:15

Czy ktoś może podpowiedzieć mi jakich programów do mixowania używać w linuxie?
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez pan_od_muzyki » poniedziałek, 22 sty 2007, 10:06

w linuxie... kurcze sam jesem ciekaw?
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez cushu » poniedziałek, 22 sty 2007, 10:49

K@sia napisał(a):Czy ktoś może podpowiedzieć mi jakich programów do mixowania używać w linuxie?


http://www.demudi.org/
http://linux-muzyka.ixion.pl/
http://www.hitsquad.com/smm/linux/ <- pierwszy wynik w googlach
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości