Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez piotrek1991r » piątek, 19 sty 2007, 21:56
Witam.Chciałbym się dowiedzieć kiedy można się spodziewać kablówki na ulicy Mazowieckiej?
-
piotrek1991r
- Nowicjusz
-
- Posty: 1
- Dołączył(a): piątek, 19 sty 2007, 21:52
przez skorpion » sobota, 20 sty 2007, 11:01
Kablówka jest oczekiwana w wielu miejscach - od Podczela po Radzikowo. Więc kiedy?
-
skorpion
- Twardziel
-
- Posty: 84
- Dołączył(a): sobota, 20 sty 2007, 10:49
- Lokalizacja: tutejszy
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości