Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » wtorek, 16 sty 2007, 20:17
wybieram drugie zdjecie, bo jest bardziej naturalne i fajniejsze. choc dalej ckmowo rozmiekczone, za czym nie przepadam

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » środa, 17 sty 2007, 09:39
oki Sath, ale od czego puder? skora to material, kazdy material ma swoje charakterystyczne cechy (m.in. fakture), ktorych nie powinno sie go pozbawiac

szczegolnie z organika powinna zostac organika
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Mafi » środa, 17 sty 2007, 09:54
FiDo napisał(a):oki Sath, ale od czego puder?
hmm... puder? A co tu da puder? na np. nodze czy brzuchu nie ma czego zakrywać, żeby używać pudru... jedyny efekt jaki możnaby uzyskać to ściemnienie skóry... no ale nie widzę powodu.
Numer 2... mój faworyt.

-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez FiDo » środa, 17 sty 2007, 10:04
puder Mafi jest czesto niezbednym elementem w fotografii

wlasnie zeby zakrec takie drobiny, ktore moga rozpraszac jak chocby male zylki na ciele, krostki itp.. no i przede wszystkim w oswietleniu studyjnym eliminuje odblaski
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Tisaja » środa, 17 sty 2007, 12:40
I choc pisałam...

To tu tez muszę...
ta fotka jest lepsza.. bardziej naturalna a to oznacza- bardziej erotyczna.... chce sie dotknac ciała..

-

Tisaja
- Gwiazdor
-
- Posty: 1686
- Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
- Lokalizacja: Wyszłam z morza
- Gadu-Gadu: 6759706
przez FiDo » środa, 17 sty 2007, 18:38
no i ja uwazam, ze to jest o wiele lepsze

w facetach uczycia budza kobiety a nie manekiny

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Koala » czwartek, 18 sty 2007, 18:34
FiDo napisał(a):no i ja uwazam, ze to jest o wiele lepsze

w facetach uczycia budza kobiety a nie manekiny

mhhhraauuuu jakie fajne ciauko
zgadzam sie w fidem nie ma nic piekniejszego od naturalneogo zdjecia

-

Koala
- Mistrz klawiatury
-
- Posty: 397
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
- Lokalizacja: Australia
- Gadu-Gadu: 5257236
przez McCool » niedziela, 21 sty 2007, 23:23
No nie powiem... Fotka działa na wyobraźnię

-

McCool
- Rycerz forum
-
- Posty: 1492
- Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
- Lokalizacja: Polska
przez FiDo » piątek, 26 sty 2007, 08:43
jak zwykle super. powiedzialbym, ze ostatnie mi sie podoba najbardziej, ale chyba jednak to bedzie pierwsze (za wolumetryki i cieniste gory)

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości