), niemniej fabuła też już tak nie zaskakuje...potwierdza się, że zwykle czym dalej, tym gorzej. No ale dla miłośników poprzednich części na pewno ciekawe będzie rozwiązanie kilku zagadek z jedynki i dwójki. 
), niemniej fabuła też już tak nie zaskakuje...potwierdza się, że zwykle czym dalej, tym gorzej. No ale dla miłośników poprzednich części na pewno ciekawe będzie rozwiązanie kilku zagadek z jedynki i dwójki. 
Ale to nie zmienia faktu, że scenariusz ma tak logiczną dziurę, że kładzie cały film. A nad zakończeniem nikomu się już chyba nie chciało myśleć, na obiad się śpieszyli, czy co... 
nawet szkoda było schodzić dwa piętra niżej...
Koala napisał(a):Perfume: The Story of a Murderer
własnie wrociłem z kina i powiem ze warto było obejzeć film pomysł i wykonanie swietnie fantastyczna muzyka filmu ktora była dopełnieniem do całosci.
dreszczyk emocji... yyy


Syriusz napisał(a):"Łowca Snów"
Taki sobie, kilku kumpli ma nadnaturalne zdolności + złośliwe i agresywne kosmiczne stworki. Trochę krwi, rzezi, ale jak zwykle dobro wygrywa.
Nie polecam.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości