
!

barmaid napisał(a):Też mam takie w zbiorach.... Tylko moja fasolka miała wtedy 6 tygodni.... Fajnie jest pokazać takie zdjęcie 4 latkowi.... i tłumaczyć, że to on...ale ma minę

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości