Palacz napisał(a):Slayer mi nie chodziło o to , że tą są plotki . Moja wina bo wyrwałem kawałek tekstu z całości i wyszło nieporozumienie .
OK rozumiem, zdarza sie

Palacz napisał(a):Slayer mi nie chodziło o to , że tą są plotki . Moja wina bo wyrwałem kawałek tekstu z całości i wyszło nieporozumienie .

Bonhart napisał(a):to tylko torrenta..a to chyba nie jest do konca p2p

Slayer napisał(a):Bonhart napisał(a):to tylko torrenta..a to chyba nie jest do konca p2p
No jak nie, przeciez dziala na tej samej zasadzie co inne P2P, sciagasz i jednoczesnie udostepniasz
WZT napisał(a):r00t napisał(a):WZT, nie ważne czym ściągasz i jak, ważne czy to co ściągasz jest chronione prawem autorskim... jeżeli tak - to też naruszasz przepisy.
chodzilo mi oto czy taki system sciagania jest tez monitorowany przez odpowiednie organy
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości