Przyspieszamy!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rewo » piątek, 5 sty 2007, 15:27

Muszę przyznać, że już nosiłem się z zamiarem lekkiego pokapryszenia :wink: odnośnie cen za dotychczasowe prędkości,szczególnie mając porównanie do stawek za internet w innych miastach, które zaczynały już pod względem atrakcyjności trochę uciekać. Ale wiadomo u nas konkurencja na rynku, jak w większych miastach, nie jest aż tak duża, a ten fakt ma zawsze decydujące znaczenie.

A tu proszę na Nowy Rok taka miła niespodzianka! Wielkie dzięki! Duży pozytyw. Znowu jest bardzo przyzwoicie, przejrzyście i funkcjonalnie :) jeśli chodzi o tę ofertę.
Bo patrząc na TV to paletę kanałów w stosunku do ich ceny uważam za uczciwie i konkurencyjnie skalkulowaną. Tak trzymać. Pakiet jest ok!
Avatar użytkownika
rewo
Dyskutant
 
Posty: 148
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 01:13
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 8 sty 2007, 13:00

ze 192 na 512 :!: :!: :!:

DZIEKUJE ... WOOOW :!: :!:

az nie moge uwierzyc...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez franz_backi » wtorek, 9 sty 2007, 22:28

robilem dzisiaj test na tej stronce http://www.speedtest.net/index.php mam pakiet GOLD (1512/192 kbps) a oto moje wyniki: download 360kbps a upload 99kbps po paru minutach odpowiednio 1059/119 po czym ponownie 752/109 nie wiem moze dzisiaj po tym restarcie modemow przez tkk cos sie popieprzylo. Poczekam do jutra. Jak sie nie zmieni to chyba zglosze awarie
franz_backi
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 7 sty 2007, 14:29
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez astic » środa, 10 sty 2007, 22:20

franz_backi napisał(a):robilem dzisiaj test na tej stronce http://www.speedtest.net/index.php mam pakiet GOLD (1512/192 kbps) a oto moje wyniki: download 360kbps a upload 99kbps po paru minutach odpowiednio 1059/119 po czym ponownie 752/109 nie wiem moze dzisiaj po tym restarcie modemow przez tkk cos sie popieprzylo. Poczekam do jutra. Jak sie nie zmieni to chyba zglosze awarie


U mnie jest wszystko tip top. Cały czas pokazuje właściwą prędkość
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez tanguage » niedziela, 21 sty 2007, 13:11

To macie fajowo, ja mam net z milenium, 70kbps za 35pln, ciekawe czy u nich cos przyspieszy :/
tanguage
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 14 cze 2006, 16:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 21 sty 2007, 23:32

Aż się wzruszyłem :cry:
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 15:49

necik smiga az milo...prawie zawsze max transfer...w okolicach 62 KB...oczywiscie musi byc dobry i szybki serwer...

teraz moge powiedziec z czystym sercem, ze net w TKK jest naprawde na pziomie...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez cushu » poniedziałek, 22 sty 2007, 16:32

Bon: nie chce być złośliwy, ale przy 62Kb/s to można z nudów się zapić kawą na śmierć :lol:
albo doprowadzić rodzinę do obłędu nucąc notorycznie pod nosem "czekamy, czekamy.. czekamy, czekamy.. czekamy na sygnał, czekamy na sygnał.. z centrali" ;)
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 17:07

cushu napisał(a):Bon: nie chce być złośliwy, ale przy 62Kb/s to można z nudów się zapić kawą na śmierć :lol:
albo doprowadzić rodzinę do obłędu nucąc notorycznie pod nosem "czekamy, czekamy.. czekamy, czekamy.. czekamy na sygnał, czekamy na sygnał.. z centrali" ;)


wiesz ,kiedys dawno temu mialem 64 kbit.... tak nawet mam na umowie...

a ty jakie masz lacze 12 mbit ze to dla ciebie smieszna predkosc ??
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 17:10

cushu..a widzisz roznice miedzy Kb a KB ??

czy moze monitor do wymiany ??
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 17:24

no i sie ciesz...co mnie to obchodzi ??

predkosci mi pokazuje jakies...

co za ludzie...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez cushu » poniedziałek, 22 sty 2007, 17:25

Taa widze różnice miedzy kilobitami a kilobajtami... no i co z tego? :wink:
Wyluzuj poślady, a nie ciśnienie sobie podnosisz,a mi ergonomie biurka planujesz...
Nie ważne jakie mam łącze.. przypuszczalnie takie jak większość... ja wiem, że się cieszysz, ale bez przesady :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 22 sty 2007, 17:27

cushu napisał(a):Taa widze różnice miedzy kilobitami a kilobajtami... no i co z tego? :wink:
Wyluzuj poślady, a nie ciśnienie sobie podnosisz,a mi ergonomie biurka planujesz...
Nie ważne jakie mam łącze.. przypuszczalnie takie jak większość... ja wiem, że się cieszysz, ale bez przesady :lol:


jak ktos nie wiem o czym pisze tak jak Ty nie powinien sie udzielac w temacie...

po prostu...

a moze cos mi napiszesz o fizyce termojadrowej... bo pewnie na tym tez sie znasz ... tak swietnie jak na predkosciach polaczenia...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości