Która sieć

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Która sieć

Postprzez PIOTRGAN » wtorek, 9 sty 2007, 08:50

Może ktoś przechodził przez to i może coś powiedzieć :)


Potrzebuje znośnego telefonu z dużą żywotnością baterii na abonament gdzie będą najlepiej darmowe rozmowy na stacjonarne.

Czy promocje w sieciach obejmuja numery innych operatorów? Chodzi mi o przyjaciół lub wybrane numery ??


Jesli ktoś się orientuje to proszę o jakąś wskazówkę :)
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez Didi » wtorek, 9 sty 2007, 08:58

Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » wtorek, 9 sty 2007, 09:01

Generalnie proponuję kupić telefon w tej sieci, w której masz najwięcej znajomych, rodzinę, itd., czyli w tej, do której będziesz najczęściej dzwonił. Na stacjonarne bodajże najlepiej Orange.

Wybór modelu aparatu to już rzecz gustu i indywidualnych potrzeb. Jeśli chodzi o zasięg, to osobiście uważam, że najlepszy ma Plus, chociaż w Kołobrzegu i okolicach raczej nie ma problemu z żadną z sieci.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez PIOTRGAN » wtorek, 9 sty 2007, 09:57



Szukałem i aż głowa mnie rozbolała , dlatego może ktoś już to przeszedł z podobnymi potrzebami i moze coś podpowiedzieć :)

Co do plusa to grzybowo wypada słabiutko przynajmniej w budynku


No i ponowie pytanie pod względem uzytkowania jaki telefon ma dobrą baterie
:help:
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez Bonhart » wtorek, 9 sty 2007, 09:59

PIOTRGAN napisał(a):


Szukałem i aż głowa mnie rozbolała , dlatego może ktoś już to przeszedł z podobnymi potrzebami i moze coś podpowiedzieć :)

Co do plusa to grzybowo wypada słabiutko przynajmniej w budynku


No i ponowie pytanie pod względem uzytkowania jaki telefon ma dobrą baterie
:help:


spraw sobie taka siec zeby ci tam dobrze w Grzybowie telefon dzialal

a baterie to Nokie maja dobre... moj trzyma tydzien i nie narzekam...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez RUDA » wtorek, 9 sty 2007, 12:40

PIOTRGAN napisał(a):Co do plusa to grzybowo wypada słabiutko przynajmniej w budynku

No i ponowie pytanie pod względem uzytkowania jaki telefon ma dobrą baterie
:help:


Polecam orange lub ere, w Grzybowie sa juz oba nadajniki wiec bez problemow mozesz rozmawiac w dowolnym miejscu, a nie tak jak dawniej tylko przy oknie :lol:

a co da baterii, hmmm.. moim zdaniam nokia ostatnio idzie na ilosc a nie na jakosc :/
ja od poltora roku uzywam sonego ericssona i naprawde nie moge narzekac :D
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez M@dF » wtorek, 9 sty 2007, 13:46

Mialem abonament w kazdej sieci. Teraz czwarty rok mam orange i jestem zadowolony.

Nokia przede wszystkim.
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez cichy » wtorek, 9 sty 2007, 13:56

mialem abonament w kazdej sieci i Era wypada najlepiej na tle konkurencji, zero problemow z zasiegiem i jakoscia polaczenia, obsluga klienta tez jest calkiem, calkiem...takie jest moje zdanie... no i te darmowe minuty do ukochanej osoby :P :zakochany:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 9 sty 2007, 15:15

RUDA napisał(a):ja od poltora roku uzywam sonego ericssona i naprawde nie moge narzekac :D


hehe mi bateria trzyma max 2 dni :P a telefon ma niecaly miesiac ;) ale to juz wina modelu a nie ogolnie sony ericssona...

a z pozostalych telefonow najdluzej wytrzymuje chyba jednak nokia :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Leon » wtorek, 9 sty 2007, 22:08

Era jest najlepsza bez dwoch zdan...najlepsze oferty i w miare dobre telefony..
Avatar użytkownika
Leon
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 07:42
Lokalizacja: Las Sherwood

Postprzez andzia » wtorek, 16 sty 2007, 19:58

wybór zawsze ogłupia ala proponuję Plusa.
andzia
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 12 sty 2007, 18:48

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości