Nie cierpię gdy...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez bezAMBICJI » środa, 3 sty 2007, 15:42

- mojego kolana :/
- kolejnych operacji i pobytu w szpitalu
- powrotu do normalnego funkcjonowania po operacji :/
- swoich chorych ambicji :oops:
- gdy ktoś próbuje mnie kontrolować i mówi mi jak mam sie zachowywac i co robić :evil:
- gdy w sklepie mam wybrac co kupić do jedzienia...tragedia :lol:
- samotności :(
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Janko Walski » środa, 3 sty 2007, 17:18

Nie cierpię gdy cierpię
Janko Walski
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 3 sty 2007, 17:03

Postprzez Mafi » czwartek, 4 sty 2007, 14:12

Czego najbardziej?

- Tego jak ktoś się wpierdziela w czyjeś sprawy.
- Tak głupich ludzi, że mi na nich słów brakuje
- Idiotów, buraków, kretynów...
- Ciekawości
- Powtarzania się
- Zakłamania
- Interesowności
- Udawania
- Kiedy chce mi się czegos słodkiego a nie mam pod ręką
- Okresu
- Nauki
... i wielu, wielu innych rzeczy
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Semerchet » sobota, 6 sty 2007, 14:49

Nie cierpię:
- naszej narodowej zawiści
- obłudy i zakłamania, w szczególności polityków
- nadzwyczajnych przywilejów - układów
- lizusostwa i poddaństwa
- braku umiejętności przepraszania i przyznawania racji
gdy ma to miejsce.
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez FiDo » sobota, 6 sty 2007, 15:37

gdy przy kasie dowiaduje sie, ze zapomnialem wziac z domu portfela
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » sobota, 6 sty 2007, 20:01

nie cierpię, gdy nad czymś się skupiam i gile mi zlatują na papier :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez arczi » niedziela, 7 sty 2007, 13:29

Nie cierpię nie na widzę iść w niedziele na popołudniową zmianę.
arczi
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 28 paź 2006, 20:44
Lokalizacja: Z Gminy

Postprzez minas » niedziela, 7 sty 2007, 17:19

nie cierpię, gdy mam na nodze gips
nie cierpie , gdy zrobie sobie jakąś krzywdę w nogę
nie cierpię gdy ktoś się spóźnia i nie cierpie sie spóźniać
wielu rzeczy nie cierpię jak sobie przypomne to dopisze
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez dziewuszka » czwartek, 18 sty 2007, 21:25

Czy ja już o tym pisałam czy jeszcze nie??

Nie cierpię przepoconych, niedomytych taryfiarzy sluchających podczas kursu Radia Maryja :evil:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Syriusz » piątek, 19 sty 2007, 11:29

Nie cierpie gdy mnie boli głowa :twisted:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Xenia » piątek, 19 sty 2007, 12:51

- Gdy ktoś udajemądrzejszego niz jest w rzeczywistości
- Papla bez przerwy i bez powodu
- Przechwala się bez wyższej konieczności
- naduzywa słów general manager, trade marketing i baza vipowska
- Pyta się bez sensu "co słychac"...

Taka lista mogłaby nie mieć końca.
Avatar użytkownika
Xenia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 3 sty 2007, 10:38
Lokalizacja: Z Amsterdamu

Postprzez Viviane » piątek, 19 sty 2007, 14:10

...gdy monotonny głos (chyba specjalnie do tego przeszkolony) na dworcach kolejowych, powtarza jakby nic się nie stało: pociąg opóźniony 100 minut... i jeszcze dodaje: opóźnienie może ulec zmianie.

a czas mija i tyle cennego życia przelatuje pomoiędzy palcami ! ! !
Viviane
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 9 sty 2007, 19:46
Lokalizacja: z nie-z-tego-świata

Postprzez Viviane » piątek, 19 sty 2007, 14:16

... i czekania... ogólnie. nienawidze !
Viviane
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek, 9 sty 2007, 19:46
Lokalizacja: z nie-z-tego-świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości