ślub cywilny

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

ślub cywilny

Postprzez Mafi » sobota, 30 gru 2006, 11:20

Gdzie się składa papiery, jakie, ile się czeka, gdzie uzyskam dokładne info, co jest potrzebne, itp...

Konkretne odpowiedzi poproszę i dziękuję. :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cushu » sobota, 30 gru 2006, 14:24

piter_Radzikowo napisał(a):To Ty Mafi sie zenisz :?:

Zraniłas mnie :!: :wink:


spokojnie... nie zeni sie...
kobiety w Polsce nie moga sie zenic, to jest nielegalne :twisted:
takich rzeczy nawet w Erze nie maja :lol:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez karolina » niedziela, 7 sty 2007, 01:34

slonkokg napisał(a):Z tego co wiem, zabierasz swojego partnera, bierzesz dowod osobisty i pieniazki i idziecie do Urzedu Stanu Cywilnego, ktory miesci sie u nas w Ratuszu. Tam pani powinna juz pokierowac co i jak.
Tutaj jest wszystko opisane Klik



jeszcze akt chrztu jest chyba potrzebny o ile nie bylas chrzczona w kg:) martus ty slub bierzesz? :shock:
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez BLAaa » niedziela, 7 sty 2007, 09:34

SatH^Raa napisał(a):A może ktoś wie w jakich godzinach są udzielane śluby? I czy tylko w soboty?
I jak w praktyce wygląda zajmowanie terminów? Duży ruch jest?


W zasadzie mozna to zrobic w każdy dzień, kwestia dogadania się z USC. Godziny poranne też wchodzą w rachubę.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez BLAaa » niedziela, 7 sty 2007, 09:54

SatH^Raa napisał(a):
karolina napisał(a):jeszcze akt chrztu jest chyba potrzebny o ile nie bylas chrzczona w kg:) martus ty slub bierzesz? :shock:

Popraw mnie jeżeli się mylę, ale co ma akt chrztu do ślubu cywilnego? :| Akt urodzenia jestem w stanie zrozumieć, ale akt chrztu? Coś chyba pokręciłaś. :)


Chyba, że urodziłeś sie przed wojna, kiedy akt chrztu był na równi z aktem urodzenia :lol:
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez kejti » niedziela, 7 sty 2007, 12:31

Dowód osobisty wystarczy, akt urodzenia jest tylko wtedy potrzebny, gdy któraś ze stron jest nie z Kołobrzegu. Pieniążków też nie przyjmują tylko trzeba w Urzedzie Miasta kupić znaczki skarbowe (gdy ja brałam ślub, to opłata była 80zł).
kejti
Bywalec
 
Posty: 25
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » niedziela, 7 sty 2007, 13:21

z tego co mi wiadomo od 1.01. 2007 nie ma znaczkow skarbowych... :> hmm?
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez karolina » środa, 10 sty 2007, 19:17

SatH^Raa napisał(a):
karolina napisał(a):jeszcze akt chrztu jest chyba potrzebny o ile nie bylas chrzczona w kg:) martus ty slub bierzesz? :shock:

Popraw mnie jeżeli się mylę, ale co ma akt chrztu do ślubu cywilnego? :| Akt urodzenia jestem w stanie zrozumieć, ale akt chrztu? Coś chyba pokręciłaś. :)



heh racja:)
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości