Semerchet napisał(a):Vin napisał(a):Malkontent ....... administrator ma zawsze rację.
![icecream [smilie=icecream.gif]](./images/smilies/icecream.gif)
Z tą racją to chyba jakiś żart. Forum służy do wymiany poglądów, a ile ludzi tyle zdań, jedne bardziej się pokrywają inne mniej.
taaaaaaaaak ?
do wymiany pogladow ?
tak
sluzy do wymiany poglądów
i nie tylko
wymieniamy sie tutaj wszystkim
pogladami nastrojami zdjeciami
wierszami okladkami grami muzyka
obiadami kolacjami chłopakami dziewczynami
zonami mezami kochankami
jednych forum uczy innych uwstecznia
samo zycie
panowie jak się za bardzo zagalopuja wieszaja sobie wiadro z woda
panie robia sobie na czole okład ze zmywaka
generalnie jest sielsko anielsko rodzinnie baaardzo
to tyle
teraz sie zastanawiam jaki chce mieć awatar
może awatar tez odzwierciedla charakter
w takim razie bałwanka sobie poszukam
