Głupie sytuacje z tego powstają...



dziewuszka napisał(a):Nie wysyła się sms'ów, emaili, wiadomości.. do innego adresata niz ten, do którego to wszystko iść powinno...
Głupie sytuacje z tego powstają...
na nieszczęście zawsze trafia się u mnie pierwszej osobie na liście... 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości