Konsul napisał(a):To Boże Narodzenie się zbliża, a nie Halloween.
zanim zaczniesz narzekac albo komentowac, pokaz swoje oblicze. W koncu na tym ten temat polega
kamila napisał(a):piękność środkowa to agent z forum, piękność po prawej nie jest z forum (i Bogu dzięki), a piękność po lewej to ja
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości