Jak wypełnić normę postów

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Jak wypełnić normę postów

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:13

nr 3 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:14

nr 4 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:14

nr 5 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:15

nr 6 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:15

nr 7 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:16

nr 8 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:16

nr 9 - bezsensowny post do normy (10)
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez gderliwy » piątek, 29 gru 2006, 23:18

nr 10 - norma wyrobiona i teraz jak, napisał administrator mogę ubliżać, tylko po co?
gderliwy
Rozgrzewa się
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 22:59

Postprzez Eonica » piątek, 29 gru 2006, 23:31

Człowieku... a wiesz co to off-topic :?: :dzizys:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 00:04

To nie offtopik, bo to on zalozyl ten temat wlasnie w tym konkretnym celu :]

To poprostu: :spam:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Trojan » sobota, 30 gru 2006, 00:06

nie mam pojęcia co chcesz tym osiągnąć lub udowodnić
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Slayer » sobota, 30 gru 2006, 00:10

raczej sie nie dowiemy, bo zaraz ktos usunie temat, a autor poleci razem z nim :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Tisaja » sobota, 30 gru 2006, 03:19

A czy gderliwy wie... że jak poleci temat.. to poleca posty? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo » sobota, 30 gru 2006, 06:16

Kalinowski?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości