Uri napisał(a):doszedłem jako tako do siebie... dawno takiego kaca nie miałem, ojjj dawno...
jak zwykle musiałem się znowu schlać. to już zaczyna mnie męczyć
no, to już drugi zlot w historii na który trafiłem nie wiedząc o tym, że będzie
No i było tyle pić?
ja tam się na szczęście cały czas dobrze czułam
i całe szczęście kacyk mnie nie męczy dzisiaj



juz drugi raz zerwalo mi sie polaczenie z ftp, niestety nie ma mozliwosci dokanczania wrzucanych plikow i dlatego musze wszystko jeszcze raz