Zlooooooooooooooooooooooooooot

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RaCiK » środa, 27 gru 2006, 10:58

Czysto przez przypadek przyszedłem z siostrą..
tzn. Ona mnie wyciągnęła :D
i teraz chce mi się spać w pracy :|
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Flo » środa, 27 gru 2006, 11:18

SatH^Raa napisał(a):kołysanka niezłe podsumowanie. Szczególnie "były momenty gdy absolutnie nikt ze zlotowiczów nie siedział" to mi się podoba. No ale to szczera prawda, sam na to uwagę zwróciłem - nie było już kogo wyciągać na dance floor. :P



[smilie=band.gif] :drunk:


O tak bylo :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » środa, 27 gru 2006, 11:58

moje oczy czyje sie jak bym 12h siedzial przy spawarce te flesze były straszne!!

Gardło mnie boli od zimnych trunkow podobało mi sie jak pani barmanka musiala co chwile leciec i dorabiac wsciekłych :>

pozdrawiam wszystkich ktorzy sie zjawili
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Mafi » środa, 27 gru 2006, 12:25

RaCiK napisał(a):Czysto przez przypadek przyszedłem z siostrą..

I się ze mną nawet nie przywitałeś :| pffff... ooo... tyle Ci powiem... :|

kołysanka nic dodać nic ująć :)

Było git :p :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 27 gru 2006, 12:26

Mafi napisał(a):
RaCiK napisał(a):Czysto przez przypadek przyszedłem z siostrą..

I się ze mną nawet nie przywitałeś :| pffff... ooo... tyle Ci powiem... :|

kołysanka nic dodać nic ująć :)

Było git :p :D


Bo Racika to trzeba bylo wylowic z tlumu tak jak ja :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 27 gru 2006, 12:34

Flo napisał(a):
Bo Racika to trzeba bylo wylowic z tlumu tak jak ja :)

Wiesz... ale ja go widziałam. Nie dało się go nie zauważyć po Twoim okrzyku "Oooo Racikkkkk" ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bonhart » środa, 27 gru 2006, 12:37

faaajnie bylo...fajna imprezka...szczegolnie nad ranem :)
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Flo » środa, 27 gru 2006, 14:31

moje sa na ftp w incoming - haslo na pw :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » środa, 27 gru 2006, 14:42

nie no groobo było :)
Kołysanka wszystko wskrócie opowiedziała
więcnie ma co się więcej rozwodzić :D
Ale damskie WC to mnie wczoraj rozbroiło.. :D
normalnie trzeba było z obstawą chodzić ;)

Pozdrówka dla wszystkich obecnych na zlocie :D
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez RaCiK » środa, 27 gru 2006, 15:02

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
Bo Racika to trzeba bylo wylowic z tlumu tak jak ja :)

Wiesz... ale ja go widziałam. Nie dało się go nie zauważyć po Twoim okrzyku "Oooo Racikkkkk" ;)


przestańcie mi tu "Racikować" ... :twisted:
tak jak napisałem wyżej, nie przyszedłem na zlot, tylko na piwko z siostrą (około 1 wdepliśmy ;P)
A to, że trafiliśmy do anti to jej zasługa..

Ps. Mafi nie przywitałem się z Tobą, bo miałaś mokrą głowę :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Uri » środa, 27 gru 2006, 15:14

doszedłem jako tako do siebie... dawno takiego kaca nie miałem, ojjj dawno...
jak zwykle musiałem się znowu schlać. to już zaczyna mnie męczyć ;-)

no, to już drugi zlot w historii na który trafiłem nie wiedząc o tym, że będzie ;-)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości