Wiem że może nie tutaj powinno byc to pytanie ale spróbuje Poszukuje sali na wrzesień na około 100 osób +/-, na wesele, za propozycje bądź jakąkolwiek informacje dziękuje
dzięuje slonkokg:):)
poszukuje samej sali,bowiem rodzice pana młodego jak i panny młodej chcą sami zapewnić jedzenie,kucharki,ewentualnie obsługa mogłaby byc,dlatego obawiam się że może byc problem ze znalezieniem takiej sali
słysząłam o bukowinie w Podczelu,nie wiem,wogóle nie mam pojęcia jka to bedzie,ale fakt trzeba chodzić i szukac,cieżkie dni przede mną oby sie udało tak do połowy stycznia sale znaleźć