WZT napisał(a):
tylko trzeba bylo ustalic jaki serwer , jaka mapa i jaki pokoj oraz tryb
Serwer raczej niemiecki, bo tam powinny byc najnizsze pingi.
Mapa jakas duza z roznorodnymi pojazdami np. Pargona_East
Pokoj to sie stworzy jakis 'TKK game' albo cos w tym stylu
btw. to dzialaja juz jakies inne tryby gry?

