W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Tomash » sobota, 23 gru 2006, 18:16

A ja śmigam na Xpand Rally Xtreme jest to druga odsłona Xpand Rally z Techlanda , rajdy o niebo lepsze niż Collin tak więc przyciśnięty do fotela ścigam się po różnych trasach.
Avatar użytkownika
Tomash
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 18:07
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Whiskey » sobota, 23 gru 2006, 19:14

Mam zamiar grać w Cutthroats : Terror on high seas, jak tylko znajdę tego starocia ;/
Avatar użytkownika
Whiskey
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 22 gru 2006, 13:55
Lokalizacja: się biorą emeryci?

Postprzez Uri » poniedziałek, 25 gru 2006, 01:34

WoW pełną parą... ale nie mogę się doczekać Warhammer: Age of Reckoning.


btw ma ktoś Wii? słyszałem że mają tam gry oparte na Bleach... :-)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rex » poniedziałek, 25 gru 2006, 02:03

Football Manager 2007 albo Blitzkrieg
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez GoRo » poniedziałek, 25 gru 2006, 12:52

a troche w Medievala II Total War... ;p troche w Warrocka... ;D
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Slayer » poniedziałek, 25 gru 2006, 13:41

GoRo napisał(a):troche w Warrocka... ;D


Ktory level? :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez GoRo » poniedziałek, 25 gru 2006, 17:24

wiedzialem ze ktos o to zapyta XD narazie 3lvl i 44% ;p
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Slayer » poniedziałek, 25 gru 2006, 20:00

To lepiej trenuj, bo kiedys mozemy sie spotkac na jakims serwie :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Bruno » poniedziałek, 25 gru 2006, 20:32

ja Diablo2 LOD cwicze :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez GoRo » poniedziałek, 25 gru 2006, 20:51

Slayer napisał(a):To lepiej trenuj, bo kiedys mozemy sie spotkac na jakims serwie :twisted:


phi... ;p i co mysisz ze sie boje? ;p jaki masz nick ?;D moze juz sie spotkalismy ;p
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Slayer » poniedziałek, 25 gru 2006, 20:56

baltic1985, jak zobaczysz smiglowiec zasypujacy Cie rakietami i ogniem z dzialka, to bede ja :lol:

btw. jak narazie level 11 :wink:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez GoRo » poniedziałek, 25 gru 2006, 21:53

dobra dobra.. tez umiem latac smiglowcem... ;p a moj nick to lapsior XD
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez Slayer » poniedziałek, 25 gru 2006, 23:11

btw. Tu na forum napewno jeszcze pare osob gra w War Rocka, moznaby sie skrzyknac i zrobić jakąś większą rzeznię :twisted:
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość