j0shu4 napisał(a):ty tez jadasz uszka z miesem na wigilie ?
Mam kolezanke u ktorej w wigilie podawany jest schabowy... u kogos innego podawane do ryby są frytki... kwestia gustu
wiec zycze wszystkim wesolych spokojnych i smacznych swiat
j0shu4 napisał(a):ty tez jadasz uszka z miesem na wigilie ?
Syriusz napisał(a):Ja nie zabiłem i nie jadłem. W tym roku na stole były śledzie w różnej postaci

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości